Понад 55% громадян вважають владу Зеленського непрофесійною.

Також половина опитаних громадян України вважають, що більшість обіцянок Зеленський не виконав

Останнє соціально-політичне опитування свідчить про те, що влада чинного глави України не є професійною, інформує Socis.

Загалом 55,3% громадян вважають владу Зеленського дилетанською. Компетентною її називають лише 12,9% респондентів. Водночас 15% українців переконані, що вище керівництво держави займається популізмом.


Дані: socis

Дані: socis


Діяльність команди Зеленського оцінювалася за кількома показниками: загальна ситуація в державі, електоральні настрої та оцінка діяльності влади.

Говорячи про розвиток подій в Україні, 61,2% українців вважають, що наша держава рухається «не в правильному напрямку», а оцінюючи своє матеріальне становище за два роки, 54,2% громадян відповіли, що їх матеріальний стан погіршився.


]Дані: socis

]Дані: socis


Українці переконані, що за соціально-політичну ситуацію в Україні несе відповідальність передусім уряд України (29,5%) та президент Володимир Зеленський (29,2%).

Також половина опитаних громадян України (50,1%) вважають, що більшість обіцянок Володимир Зеленський не виконав.

Варто відзначити і те, що намір Зеленського провести деолігархізацію українці (35,7%) сприймають як популістський крок, винятково для підвищення свого рейтингу.

Опитування проводилося з 28 травня по 3 червня 2021 року. В ньому брали участь громадяни старші 18 років. Загалом було опитано 2 000 респондентів за допомогою телефонного інтерв’ю. Статистична похибка вибірки:+/-2,4%. Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей.

Додамо, що відомий журналіст Сергій Руденко зазначав: після ухвалення анонсованого закону про статус олігарха Зеленський має подати у відставку. Бо якщо і перевантажувати всю політичну і економічну систему в Україні, то разом із президентом, який і був результатом консенсусу олігархів у 2019 році.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Новини по темі
Бойовики на Донбасі поранили українського бійця

Бойовики на Донбасі поранили українського бійця

Український військовослужбовець отримав поранення на окупованому Донбасі в результаті обстрілу ворожими силами. Як повідомляє оперативно-тактична група (ОТГ) “Схід”. Бійця оперативно доставили в лікувальний заклад. Його стан на даний м...

Народна Правда

Виступ Дмитра Разумкова під час зібрання до 25-річчя Всеукраїнської Ради Церков.

Виступ Дмитра Разумкова під час зібрання до 25-річчя Всеукраїнської Ради Церков.

Виступ Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова під час зібрання до 25-річчя Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій

Данілов проведе закриту нараду щодо українців під санкціями США.

Данілов проведе закриту нараду щодо українців під санкціями США.

Секретар РНБО Олексій Данілов проведе закриту нараду щодо українців, які перебувають під санкціями США. За даними ЗМІ, засідання запланували сьогодні, 24 червня, о 16:30. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagra...

Гаряче літо 2021: чому Путін повертається на міжнародну арену та як це загрожує Україні  Ток-шоу.

Гаряче літо 2021: чому Путін повертається на міжнародну арену та як це загрожує Україні Ток-шоу.

Росія знову брязкає зброєю. Після зустрічі Путіна з Байденом замість очікуваного примирення - агресор знову погрожує війною та йде в атаку на Чорному морі. Обстріл британського есмінця у нейтральних водах - пряма демонстрація готовності #РФ до нас...

Лещенко назвав прізвища, які можуть попасти під санкції РНБО.

Лещенко назвав прізвища, які можуть попасти під санкції РНБО.

Рада нацбезпеки та оборони 24 червня може обговорити обмеження проти українців, які вже перебувають під санкціями США. Списку цих людей у публічному доступі немає, але можна припустити, що це ті особи, яким відмовили у візі до США. Читати на сайті...

«Серцебиття»  апокаліпсису, вчені знайшли останки гігантського носорога, Science, 24 червня 2021.

«Серцебиття» апокаліпсису, вчені знайшли останки гігантського носорога, Science, 24 червня 2021.

У свіжому випуску Science за 24 червня – дослідники стверджують, що є принаймні 20 мільйонів років до наступного "геологічного апокаліпсису". Палеонтологи виявили майже повністю вцілілі останки гігантського носорога, зокрема його череп, нижню щеле...

Зеленський покарав російського олігарха, який мріє контролювати Харків, Антидот @Denis Kazanskyi.

Зеленський покарав російського олігарха, який мріє контролювати Харків, Антидот @Denis Kazanskyi.

Сталася подія, яку уявити собі ще рік тому було просто неможливо. Рада нацбезпеки та оборони ввела повний пакет санкцій проти 2 олігархів: Дмитра Фірташа та Павла Фукса. Читати на сайті:

1