Як транспортна галузь впливає на життя простих українців.

Зростання ВВП України формує додатковий попит на вантажні та пасажирські перевезення. У 2018 році Укрзалізниця заробила 67,52 млрд грн від перевезення вантажів. Доходи Укрзалізниці від пасажирських перевезень склали 8,47 млрд грн., йдеться у звітності національного перевізника вантажів та пасажирів.

Варто зазначити, що домінування залізниці в транспортній галузі сучасної України успадковане від СРСР. Тоді перевагу залізничного транспорту зумовлювала планова економіка, а також потреби військового сектору у мобільному транспортуванні.

Часи змінилися, а залізниця й досі залишається важливим фактором розвитку вітчизняної економіки.

Підсумки роботи транспорту в січні-жовтні 2019 року

За даними Держстату, у січні-жовтні 2019 року вантажооборот підприємств транспорту становив 282,3 млрд.ткм, або 102,2% від обсягу січня-жовтня 2018 року.

Рисунок 1 – Вантажооборот підприємств транспорту (у % до відповідного періоду попереднього року, наростаючим підсумком)

Джерело: ДССУ

Варто зазначити, кількість замовлень у 2019 році зросло, відтак підприємствами транспорту перевезено 561,6 млн.т вантажів, що становить 108,8% від обсягів січня-жовтня 2018 року. Ключовим в Україні залишається залізничний транспорт (таблиця 1).

Таблиця 1 – Вантажні перевезення

Джерело: ДССУ

За період січня-жовтня 2019 року залізничним транспортом перевезено у внутрішньому сполученні та на експорт 220,2 млн.т вантажів, що на 1,1% менше, ніж у січні-жовтні 2018 році. Перевезення лісових вантажів знизилося на 59,4%, будівельних матеріалів – на 21,0%, брухту чорних металів – на 18,0%, коксу – на 9,3%, цементу – на 5,6%, кам’яного вугілля – на 4,2%, чорних металів – на 3,4%.

Водночас перевезення нафти та нафтопродуктів збільшилося на 0,1%, залізної та марганцевої руди – на 3,2%, зерна та продуктів перемела – на 23,9%, хімічних і мінеральних добрив – на 32,9%.

Водним транспортом перевезення вантажів закордон становили 41,5%. У порівнянні з січнем — жовтнем 2018 року обсяги закордонних перевезень вантажів зменшилися на 1,2%.

У січні-жовтні 2019 року, у порівнянні з торішніми показниками за аналогічний періоду, збільшились обсяги перекачки вантажів трубопровідним транспортом. Так, перекачка аміаку зросла на 10,6%, газу – на 0,6%. Транзит аміаку збільшився на 11,1%, газу – на 1,7%.

Варто зазначити, перекачка та транзит нафти зменшилися відповідно на 1,9% та на 4,3%.

Пасажирські перевезення

У січні-жовтні 2019 року пасажирооборот підприємств транспорту становив 91,4 млрд.пас.км, або 104,1% від обсягу січня-жовтня 2018 року.

Рисунок 2 – Пасажирооборот підприємств транспорту (у % до відповідного періоду попереднього року, наростаючим підсумком)

Джерело: ДССУ

Як у випадку із вантажними перевезеннями, для забезпечення попиту пасажирських перевезень ключовим в Україні залишається залізничний транспорт (таблиця 2).

Таблиця 2 – Пасажирські перевезення

Джерело: ДССУ

Отже, істотним впливом на життя пересічних громадян є здорожчання вартості проїзду залізничним транспортом.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» заявляла, що протягом 2019 року планує на чверть підняти вартість тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом. У компанії запевняли: щоб зробити перевезення беззбитковими, вартість квитків потрібно підняти більш як у два рази, а тарифи на перевезення багажу – майже у 3,5 раза.

Та варто наголосити, цього року підвищувати вартість проїзду в залізничному транспорті «Укрзалізниці» внутрішнього та міжнародного перевезення наразі не планують. Про це повідомила в АТ «Укрзалізниця» у відповідь на запит. «Рівень тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні залишається незмінним з жовтня 2018 року. До кінця 2019 року індексація тарифів не передбачена», – зазначається у відповіді. Також повідомляється, що підвищення вартості проїзду на пасажирські перевезення у міжнародному сполученні з 1 жовтня 2019 року та до кінця поточного року також не планується.

Автор: Діденко Сергій

загрузка...

Новини по темі

Європейський суд дозволив постраждалим у «дизельгейті» позиватися проти VW у будь-якій країні.

Суд дозволив власникам автомобілів VW подавати позови в країні, де була куплена машина.

Віцепрезидент «Динамо» розповів, навіщо створив новий клуб.

Віцепрезидент київського "Динамо" Євген Красніков розповів для чого створив клуб "Метал"За словами функціонера, головна мета створення клубу можливість розвивати молодих футболістів."Я дійсно створив в Харкові футбольний клуб "Метал". Це аматорсь...

1

Корпоративне кредитування: якість працюючого портфеля та перспективи українського бізнесу.

Якість працюючого корпоративного портфеля нині найкраща за останні десятиріччя, зазначають в НБУ.  Попри те, що минулі кризи призвели до втрати значної частини економічного потенціалу економіки, структурні перетворення зробили український бізнес с...

1

«Укрзалізниця» підставила міністра Криклія, проваливши запуск приватної тяги - журналісти.

Проект мав реалізовуватися при повній підтримці та за сприяння "Укрзалізниці".

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie