Гороскоп на сьогодні: Скорпіонам варто побоюватися суперників, а Рибам не давати обіцянок

Сегодня 4

Гороскоп на сьогодні: Скорпіонам варто побоюватися суперників, а Рибам не давати обіцянок

Гороскоп на сьогодні, 18 квітня, для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на сьогодні: Скорпіонам варто побоюватися суперників, а Рибам не давати обіцянок

Овен

Будьте доброзичливі, привітні і робіть все можливе для збереження з колегами приятельських відносин, інакше працювати разом буде складно.

Телець

Відповідний день, щоб працювати над питаннями співробітництва. Переговори, розпочаті в цей день, затягнуться на тривалий термін, але результат вас порадує.

Близнюки

Будьте обережнішими з грошима, не витрачайте їх на, як вам здається, масу важливих покупок, інакше потім відчуєте значну діру в гаманці.

Рак

Суєта суєт завтра знову поглине вас, не залишивши вам часу навіть на те, щоб перекинутися словом з колегами і розслабитися хоч на хвилинку.

Лев

Забудьте про те, що ви залишили на роботі незакінчену справу – це не може бути достатньою підставою, щоб затримуватися там до ночі.

Діва

Не час робити висновки щодо завершеності вашої роботи. Поки шеф не дасть добро, зі служби не йдіть і не розслабляйтеся.

Терези

Вам не варто зараз гнатися за здобиччю – вона зазвичай пов'язана з чималими витратами, а цей день абсолютно не підходить для авантюр.

Скорпіон

Бійтеся суперників, вони готові вас обмовити. Навіть суща дрібниця може зіграти проти вас. Постарайтеся нічим себе не скомпрометувати.

Стрілець

Нині потрібно зібратися з думками і знайти найпростіші рішення несподіваних проблем, адже всі ці труднощі не більше ніж сходи, що ведуть нагору.

Козеріг

Спокійніше реагуйте на зауваження, від кого б вони не виходили. Немає нічого образливого в тому, щоб прийняти допомогу порадника і виправити зроблені помилки.

Водолій

Ваше матеріальне становище може значно покращитися завдяки допомозі інших. Але не забувайте про подяку і будьте економні.

Риби

Не давайте ніяких обіцянок. Лінь ваша напевно здобуде перемогу над здоровим глуздом і почуттям обов'язку. Що ж, іноді доводиться і програвати.

Джерело: "Сегодня"