"Евробляхери" під Радою влаштували бійку з нардепами: питання розмитнення відкладене до вересня

Сегодня 2

Протестуючі під Верховною Радою власники автомобілів на єврономерах, т.зв. "євробляхери", були обурені рішенням парламенту не розглядати питання розмитнення авто і закрити засідання до завтрашнього ранку, тому спробували силою заблокувати нардепів не випустивши їх з будівлі.

Мітингувальники зібралися біля будівлі на Грушевського, 5, але з центрального та інших входів Ради виходили не нардепи, а тільки журналісти і працівники парламенту.

У деяких місцях відбувалася бійка між протестувальниками і бажаючими вийти з парламенту.

Водночас вихід в комітетах Ради на Садовій не був заблокований протестувальниками, і більшість депутатів скористалися саме цим виходом, перейшовши підземним переходом.

Наразі учасники протесту ходять між Грушевського і Садовою. Біля будівлі парламенту на Грушевського і біля будівлі комітетів парламенту на Садовій стоять працівники правоохоронних органів.

Деякі депутати все ж вийшли до протестувальників і розмовляють з ними.

Нагадаємо, учасники масштабної акції протесту, яка почалася в середу, 11 липня, вранці в урядовому кварталі, мають намір і далі продовжувати мітинг. Нагадаємо, власники автомобілів на "евробляхах" приїхали на своїх машинах на вулицю Грушевського – під Кабмін і Верховну Раду, вимагаючи ухвалити законодавство, яке забезпечить доступне "розмитнення" автомобілів.

З огляду на те, що Рада навіть не голосувала за включення цього питання в завтрашній порядок денний, а наступна сесія відкриється тільки в вересні, то воно не має перспектив для вирішення ще два місяці.