У США зафіксували рекордне безробіття за останні 28 років.

Різкий стрибок безробіття пов'язаний з масовою зупинкою підприємств і введенням обмежувальних заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавируса. - У США зафіксували рекордне безробіття за останні 28 років

Різкий стрибок безробіття пов'язаний з масовою зупинкою підприємств і введенням обмежувальних заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавируса.

За матеріальною допомогою через безробіття за останній тиждень звернулися З млн людей

У США зафіксували рекордне безробіття після того, як кількість заявок на допомогу за тиждень виросло з 282 тис. до рекордних 3,28 млн, пише Bloomberg .

Зазначається, що такий різкий стрибок безробіття пов'язаний з масовою зупинкою підприємств і введенням обмежувальних заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавіруса.

У Міністерстві праці США підрахували, що стрімке зростання звернень за допомогою перевищило зафіксований в 1982 році максимум на 695 тис.

Економісти очікують, що безробіття досягне рівня в 4,4 млн осіб.

В Bloomberg припускають, що це тільки початок, тому що все більше штатів закривають підприємства і рівень безробіття може зрости на кілька процентних пунктів в найближчі місяці. Хоча тільки в лютому він досяг 50-річного мінімуму в 3,5%, що відповідає 5,8 млн безробітних американців.

Також економісти прогнозують рекордне зниження ВВП у другому кварталі поточного року через раптову зупинку економіки країни і скорочення споживчих витрат.

Нагадаємо, що за даними міжнародної організації праці, через кризу без роботи можуть залишитися від 5 до 25 млн осіб у всьому світі.

Як повідомлялося, світу напророкували найсильніший економічний спад і втрату робочих місць.

До відома, Державна служба статистики повідомила, що кількість безробітних в Україні зростає.

Новини по темі

Лукашенко не хоче міняти розпорядок життя через пандемію коронавірусу: Краще померти стоячи, ніж жити навколішки.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко впевнений, що краще померти стоячи, ніж жити навколішки. Саме тому жодні віруси не можуть вплинути на його графік.

1

Іспанія побила антирекорд за кількістю смертей від коронавірусу за добу.

Іспанія знаходиться на другому місці в Європі після Італії за кількістю зареєстрованих випадків зараження коронавірусом

1

Іспанія встановила антирекорд смертності  від коронавірусу.

28 березня в Іспанії зареєстровано новий рекорд смертності від коронавірусу за добу – 832 випадки. Як повідомило Міністерство охорони здоров’я країни, загальна кількість жертв від коронавірусу в королівстві зросла до 5690 осіб. Кількіс...

1 1

Ухань, що дав старт пандемії COVID-19, знімає жорсткі двомісячні обмеження.

Китайське місто Ухань, який стало епіцентром коронавірусу і звідки інфекція поширилася на весь світ, почав повертатися до нормального життя після двомісячного жорсткого карантину.

2

Кого Борис Джонсон міг заразити коронавірусом: усі зустрічі за останні 10 днів.

Хронологія контактів британського прем'єра

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie