Бюджет 2020: Кириленко розкритикував «слуг народу» за видатки на освіту.

3 1

У проекті бюджету на 2020 рік новий уряд зменшив кошти на фінансування соціальної сфери, освіти та підтримку книговидання. Зате парламент збільшив гроші на утримання влади.

Про це на своїй сторінці в Twitter написав колишній віцепрем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко. Він зазначив, що до бюджету на 2020 рік монобільшість підійшла "по-простому".

"Я бачу, до Державного Бюджету на 2020 рік "слуги" підійшли по-простому – на соціалку, освіту, підтримку книги урізали, а на владу додали. В принципі, чим не реформа", – розкритикував проект кошторису Кириленко.

В'ячеслав Кириленко
В'ячеслав Кириленко
rudenko.kiev.ua

Про всі сюрпризи проєкту бюджету на 2020 рік читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Гончарук розповів, що проєкт бюджету на 2020 рік базуватиметься на макропрогнозі, затвердженому ще попереднім урядом.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Новини по темі

Наталія Новак призначена т.в.о голови НАЗК

1

Під час сьогоднішнього засідання Кабінету міністрів було ухвалене рішення про призначення тимчасового керівника Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретар...

Уряд погодив призначення п’яти голів ОДА

1

На засіданні 20 жовтня Кабінет міністрів України погодив призначення кандидатур на посади керівників в обласні державні адміністрації, інформує Урядовий портал.Уряд пропонує президентові України Володимиру Зеленському призначити на посади голови К...

Кабмін погодив звільнення керівників Київської та Луганської ОДА та призначення голів ОДА в 5 областях.

1

Сьогодні, 20 жовтня 2019 року, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив низку кадрових рішень.

Україна має узаконити подвійне громадянство — Кулеба.

2

Дмитро Кулеба заявив, що Україна повинна узаконити подвійне громадянство.