Семен і росіяни

Апеляційний суд Києва відмовив у задоволенні позову екс-командира бату «Донбас» Семена Семенченка (Костянтин Грішин) та залишив його під вартою до 24 травня. Без права внесення застави. Дружина екс-комбата записала відео-чолобитну до президента Зеленського з проханням втрутитися в справу її чоловіка, бо СБУ та судам вона не вірить. Їхня зелена величність не втрутилися.

Тільки-но екс-комбат опинився за ґратами, на світ Божий полізло до біса аж надто цікавих деталей, з яких відверто стирчать червоні вушка Москви. Звернемо увагу на просто надмірну кількість зв’язків комбата Семена з Росією.

Характерна риса фан-клубу Семена – вони категорично не вміють тримати язика за зубами. Коли тхне смаленим, вони самі в інтерв’ю починають розбалакувати чимало дивовижних деталей. Придивимося до них уважно.

Семен Семенченко – уродженець Севастополя, де на всю іванівську працювала російська розвідка. Він навчався якийсь час у Москві – у ВГІКу. Не завершив. Семенченко був ідентифікований як один з учасників штурму Донецької ОДА 3 березня 2014 р. бойовиками терориста Губарева.

Після розколу в батальйоні «Донбас» (після Іловайська) і уходу в депутати Семен починає вести дуже активну діяльність. Зимою 2016-2017 рр. він виступив одним з організаторів «Блокади торгівлі з окупантами». Громадський активіст і колишній боєць «Донбасу» Дмитро Резниченко ще тоді казав, що ніякі редути в зоні АТО не могли з’явитися без сприяння керівництва МВС – там вони керують геть всім. Цікаво й інше.

Організацією «редутів» безпосередньо займалася організація «Штаб блокади торгівлі з окупантами», керівником якої був колишній офіцер батальйону «Донбас» Сергій Акимович. До речі, затриманий нині разом із Семеном. У біографії Акимовича найбільш цікавий пункт – він колишній офіцер російської (!) армії, учасник війни на Кавказі та кавалер російського ордену «За военные заслуги». Акимович – колишній помічник нардепа Семенченка.

Щойно товариші і колеги комбата Семена Віногродський і Ружицький дали «Українській правді» інтерв’ю, з якого витікає, що вся подальша діяльність Семена з компанією почалася саме з «редутів» – тоді біля Семена опинився бізнесмен із Казахстану (!) Сергій Борисенко. Віногродський і Ружицький називають Борисенка агентом ФСБ, який втерся до них у довіру, аби дискредитувати добровольчий рух. Що це за птах?

Сергій Борисенко – бізнесмен, який має інтереси в галузі чорної металургії. Нібито надавав матеріальну допомогу батальйону «Донбас». За словами Віногродського і Ружицького саме Борисенко був акціонером Приватної військової компанії ім. Семенченка і фінансував її створення. Колишні товариші Семена розповіли також, що Борисенко міг фінансувати «міхомайданчик» – акції Михеіла Саакашвілі проти Петра Порошенка зимою 2017-2018 рр. Говорять вони, що Борисенко був дотичний і до вояжу колишніх бійців «Донбасу» до Тбілісі – там у грудні 2018 р. їх прийняла грузинська поліція з цілим арсеналом зброї. Це спричинило міжнародний скандал.

Саме Борисенка обидва прибічника Семена називають винуватцем проблем екс-комбата – мовляв, щось вони не поділили, і Борисенко замовив Семена СБУ. Те, з якою наполегливістю СБУ веде цю справу, а суди виносять вироки, наводить на думку, що причина там набагато серйозніша. Але нас цікавить не це.

Колеги Семенченка по суті розповіли, що і «редути», і «міхомайданчик», і вояж Семена до Грузії відбувалися на гроші казахського бізнесмена слов’янського походження, якого вони самі називають агентом ФСБ. Тобто більшість акцій проти Петра Порошенка за участі Семена, Єгора Соболєва, Сергія Акимовича, Міхо Саакашвілі та інших дивовижних людей фінансувала Москва! Про це говорять самі прибічники і колеги Семенченка. І це не єдине джерело – були ще гроші «бабці Курченко».

Кортить крикнути – а ми що казали?

Тверезий погляд

«Тверезий погляд» - Перемога над зрадою

https://tverezo.info/

Новини по темі
«Україна ніколи не буде частиною » русского міра

«Україна ніколи не буде частиною » русского міра": які перспективи приєднання України до НАТО.

Членство України в НАТО - лише питання часу. І жодна третя країна, зокрема Росія - не може цьому завадити. Про перспективи приєднання до Альянсу та агресивні дії Росії говорили на позачерговому засіданні комісії Україна-НАТО. Його скликали у Брюсс...

«Може бути ще страшніше» : понад мільйон людей померли від COVID-19 у Європі.

«Може бути ще страшніше» : понад мільйон людей померли від COVID-19 у Європі.

Європа перетнула критичну межу. Натепер від коронавірусу померли понад мільйон людей. Це сумарна статистика з усіх європейських країн. І ВООЗ дає невтішні прогнози. COVID мутував і тепер вбиває молодих і здорових людей. А вакцинація поки що не мож...

2 1

Окупанти підтягують важку техніку, снайпери не дають укріпитися: ситуація в околицях Донецька.

Окупанти підтягують важку техніку, снайпери не дають укріпитися: ситуація в околицях Донецька.

Втрати на фронті. Біля Майорська окупанти скинули з безпілотника гранати. Один захисник загинув, ще двоє - поранені. Станом на вечір окупанти здійснили три обстріли - повідомили у пресцентрі операції об'єднанх сил. Збільшення кількості обстрілів н...

130421 Строительство дома в Канаде  Мой дом и Давид растут на стероидах.

130421 Строительство дома в Канаде Мой дом и Давид растут на стероидах.

В УПЦ МП відреагували зі скандалом: перший монах із Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ.

В УПЦ МП відреагували зі скандалом: перший монах із Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ.

Перший монах із Києво-Печерської лаври попрощався з московським патріархатом і перейшов до ПЦУ. Звати його Інокентій Підтоптаний. У Лаврі він був не "рядовим" служителем. А помічником голови відділу зв'язків із громадськістю. На перехід монаха до ...

2 94

«Йдемо у саме пекло» : бійці ООС про ситуацію поблизу Золотого.

«Йдемо у саме пекло» : бійці ООС про ситуацію поблизу Золотого.

Загалом, протягом вівторка, окупанти тричі порушили перемир'я на сході країни. Про це повідомили у пресцентрі штабу ООС. Водночас, на Луганщині найгарячішою точкою залишається Золоте. Щоб знищити його захисників, ворог використовує усе - від забор...

1 11