Українську курятину будуть перевіряти на антибіотики з наступним маркуванням.

Виробники, які успішно пройшли моніторинг, отримають право на додаткове маркування продукції.

Асоціація "Союз птахівників України" розробила і затвердила нові вимоги для виробників курятини, згідно з якими з 1 січня почнеться тримісячний моніторинг виробників. Про це йдеться в повідомленні прес-служби асоціації.

Зазначається, що після успішного проходження моніторингу підприємства отримають право наносити додаткову маркіровку на продукцію, отриману без застосування антибіотиків.

"Асоціація "Союз птахівників України", за підтримки FAO, ЄБРР та Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, розробила і затвердила вимоги щодо вирощування птиці без застосування антимікробних засобів, а також Стандартну операційну процедуру підтвердження відповідності потужностей птахопідприємств даним вимогам", - йдеться в повідомленні.

Контрольований моніторинг залишків інгібіторів і токсинів у кормах, воді, кінцевої продукції та продуктів життєдіяльності птиці протягом усього циклу її вирощування проведуть на чотирьох підприємствах: Миронівська птахофабрика, що входить до групи МХП (ТМ "Наша Ряба"), Вінницька птахофабрика групи МХП (ТМ "Наша Ряба"), Володимир-Волинська птахофабрика " (ТМ "Епікур"), Ясенсвіт ЦК Ovostar Union (ТМ "Ясенсвіт").

Після тримісячних досліджень проведуть оцінку відповідності (аудит). "Результати аудиту і висновок про відповідність будуть вважатися підставою для надання права наносити маркування на харчовий продукт даних компаній", - зазначають в асоціації.

Результати перевірок будуть доступні на сайті асоціації.

Читайте також: Вживання антибіотиків пов'язали з ризиком розвитку хвороби Паркінсона

Раніше Європейський Парламент ратифікував поправки в економічну частину Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Поправки передбачають збільшення обсягів м'яса птиці, які українські виробники можуть поставляти в Євросоюз без сплати мита.

Новини по темі

Пепел меховых шапок стучит в их сердца

Поскольку партия «Родина» всегда была за то, чтобы не было богатых, а не за то, чтобы не было бедных, то мощный толчок развитию IT-индустрии в Украине собираются дать, увеличив налоги. В 8 раз. Охамевшие от безнаказанности мажоры-айтишники должны ...

1 5

Розслідування про цінову поведінку в Бурштинському енергоострові не завершено.

ДТЕК готує опротестування на попередні висновки АМКУ

1 1

Скільки коштує одягнути дитину в школу

Цьогоріч зібрати у школу дівчинку батькам обійдеться у середньому 1400 грн. На одяг школяра потрібно витратити приблизно 1360 грн.Блузка для школярки коштуватиме 165 грн. Таких знадобиться дві. За спідницю доведеться заплатити 170 грн, туфлі - 300...

1

Україна вперше з 2014 року відновила експорт електроенергії в Білорусь.

У липні 2020 року відновився експорт електроенергії до Білорусі - вперше з вересня 2014 року. Даний показник за липень склав 12 млн кВт·год - 9% від всього обсягу експорту з України.

2

Навколо Києва побудують нову обхідну дорогу: подробиці та відео.

Також планується будівництво моста через Дніпро

4 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie