Богдан: в «Слузі народу» є божевільні і психічно хворі люди.

2

Голова Офісу президента України Андрій Богдан розповів, що в "Слузі народу" у Верховній Раді багато людей, яких президент раніше і не знав, але впевнений, що конфлікту між ними не буде. Про це він сказав в інтерв'ю BBC.

За його словами, 254 людини прийшли в президентську партію з абсолютно різних кіл, з більшістю з яких президент і його найближча команда не були знайомі. Однак глава ОП не вважає, що це може привести до конфлікту парламентських "слуг народу" з президентом.

"Частина людей прийшла реально з Facebook, частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний по цьому округу – ми йому дзвонили і питали: "Ідеш від нас? Завтра треба віднести документи". Є й такі люди. Когось давали обласні штаби, є журналісти, яких нам рекомендував наш прес-центр, є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук (зараз прем'єр-міністр – ред.), яких ми в житті ніколи не бачили ... Там є люди, які раніше на ринку продавали фрукти, там є весільні фотографи ... там є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, у кожного з нас є фобії, і у вас, і у мене. Немає еталона психічно здорової людини. Хтось себе почуває твариною – що ми можемо зробити", – сказав Богдан.

Він зауважив, що депутати від "Слуги народу" можуть сваритися, чогось не розуміти, але йдуть разом до однієї мети.

"Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди, мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом. Ми дуже демократичні до своїх ворогів", - резюмував глава ОП.

Зазначимо, після початку роботи нового парламенту IX скликання багатьох стало дратувати занадто швидке прийняття законів, які регулярно отримують більшість підтримки саме від президентської політсили. Однак днями, як повідомляли новини "Сьогодні", стався "дивовижний" момент – більшість у Раді провалила два голосування

Нагадаємо, нещодавно в Раді зафіксували перших кнопкодавів від президентської партії. Детальніше дивіться в сюжеті:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Новини по темі

Апаршина став головою департаменту оборони в Офісі президента.

1

Іван Апаршин очолив Директорат з питань національної безпеки і оборони Офісу президента.

Кабмін спростив процедуру призначення субсидій для дитбудинків, військових та пенсіонерів.

3

Кабінет міністрів України спростив призначення субсидій окремим категоріям громадян на засіданні 20 жовтня.

Кабмін затвердив Державну програму розвитку українських Карпат до 2022 року.

4

Сьогодні, 20 жовтня 2019 року, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки.

СБУ збереже за собою повноваження досудового розслідування злочинів — експерт.

2

Якщо виходити не з теорії, а з практики, то можна зробити висновок, що це — реальна можливість для зловживань, а не бажання захистити державу.