Події Форуму видавців у Львові будуть перекладати мовою жестів.

Форум пройде з 18 по 22 вересня.

18-22 вересня у Львові відбудеться традиційний щорічний BookForum (Форум видавців). У цьому році 14 подій фестивалю будуть перекладені на мову жестів для того, щоб зробити їх доступними для людей з проблемами зі слухом.

Як зазначають організатори, доступними події форуму допоможе робити інклюзивний мистецький проект "Почути", який вже три роки робить мистецтво доступним для людей з інвалідністю.

Вхід на всі інклюзивні події BookForum буде безкоштовним.

Всього програма фестивалю в цьому році нараховує 700 подій, в яких візьмуть участь більше тисячі українських та іноземних учасників. Фокусна тема цього року - "Відшукування причетного" - назва одного з віршів українського поета Грицька Чубая.

"Ми постійно шукаємо причетних до глобальних зрушень, так, ніби це знання дасть нам якусь владу над цими процесами. І шукаємо їх найчастіше десь ззовні, недооцінюючи власний вплив на все, що відбувається навколо", - розповів автор концепції фокусної теми Вадим Карп'як.

Читайте також: Українська книга стала однією з найкращих у світі для дітей з особливими потребами

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Новини по темі

Фестиваль UPark назвав нових артистів і дати (видео).

Другий блок фестивалю пройде 16-19 липня. (видео)

1

«Страсті Христові» зібрали $622 млн

Прем'єра фільму "Страсті Христові" Мела Гібсона пройшла в США 25 лютого 2004-го.Це був перший день католицького Великого посту. Фільм розповідає про останні 44 години з життя Ісуса Христа.Гібсон заробляв по $20 млн за фільм, коли вирішив знімати "...

«Страсті Христові» зібрали 622 мільйони доларів

Прем'єра фільму "Страсті Христові" Мела Гібсона пройшла в США 25 лютого 2004-го.Це був перший день католицького Великого посту. Фільм розповідає про останні 44 години з життя Ісуса Христа.Гібсон заробляв по $20 млн за фільм, коли вирішив знімати "...

2

В елегантному образі. Хілларі Клінтон пройшлася червоною доріжкою Берлінале

Американський політик Хілларі Клінтон відвідала 70-й кінофестиваль Берлінале. Тут екс-перша леді представила прем'єру документального фільму про неї саму.

1

В елегантному образі. Гілларі Клінтон пройшлася червоною доріжкою Берлінале

Американський політик Хілларі Клінтон відвідала 70-й кінофестиваль Берлінале. Тут експерша леді представила прем'єру документального фільму про неї саму.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie