Все залежить від виборів. Німеччина може «поставити хрест» на «Північному потоці-2»

Німецький уряд може переглянути свою позицію щодо російського газопроводу "Північний потік-2", який був добудований 10 вересня. Велику небезпеку для проєкту являє партія "Зелені", які вже давно виступають проти нього. Однак проблеми у "Північного потоку-2" можуть виникнути навіть у тому випадку, якщо партія не буде при владі.

Після виборів у ФРН буде перегляд енергетичної політики. Про це розповів представник Федеральної асоціації економічного розвитку і зовнішньої торгівлі Німеччини Урс Ункауф у інтерв'ю виданню "Известия".

Якщо "Зелені" все-таки прийдуть до влади, в будь-якому випадку Німеччині буде складніше вести переговори з Росій в сфері енергетики. "Зелені" політики не налагоджували зв'язки з РФ в останні роки, і це також може вплинути на курс нового уряду, якщо вони прийдуть до влади. Але у нас ще є тиждень до виборів, подивимося, як проголосують німці", – сказав Ункауф.

"Союз-90/Зелені" протягом довгого часу виступає проти будівництва "Північного потоку-2". Співголова партії Анналена Бербок не раз заявляла, що проєкт не відповідає інтересам ЄС. Вона вважає, що Німеччині потрібно дивитися не тільки на рентабельність проєктів, а й оцінювати їх з точки зору інтересів, які за ними криються.

Крім цього, в Бундестазі ще в червні поточного року відбулося голосування по проєкту звернення до уряду про перегляд політики відносно РФ і відмови від "Північного потоку-2". Його підготувала саме партія "Зелені".

Документ, представлений на розгляд депутатів, називався "Коригування політики щодо Росії – послідовний захист прав людини, демократії та європейського світопорядку". Ініціативу в результаті відхилили.

Парламентські вибори в ФРН відбудуться 26 вересня. На них будуть обрані члени 20-го скликання Бундестагу, які в подальшому виберуть нового канцлера.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, в Європарламенті більше 40 депутатів звинуватили компанію "Газпром" в маніпуляціях і шантажі на газовому ринку для схвалення запуску "Північного потоку-2". Вони зажадали термінового розслідування діяльності російського концерну.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 6 - Машина часу

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 6 - Машина часу

Навіщо Путін знову переписує історію? Яким було реальне минуле країни, яка сьогодні називається Росія? Дивіться у циклі програм Машина часу. Частина 1: Частина 2: Частина 3: Частина 4: Частина 5: Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення...

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 4 - Машина часу

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 4 - Машина часу

Навіщо Путін знову переписує історію? Яким було реальне минуле країни, яка сьогодні називається Росія? Дивіться у циклі програм Машина часу. Частина 1: Частина 2: Частина 3: Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нов...

У Чорнобильській зоні можуть з'явитися  «зелені чоловічки» , Кордон.

У Чорнобильській зоні можуть з'явитися «зелені чоловічки» , Кордон.

Кожна країна відмежовується від сусідів по-різному. Хтось зводить паркани, а комусь достатньо лише таблички чи лінії на асфальті. Читати на сайті:

Вшанувати силу людей, які боролися із COVID: фестиваль квіткових інсталяцій проводять в Іспанії.

Вшанувати силу людей, які боролися із COVID: фестиваль квіткових інсталяцій проводять в Іспанії.

Міжнародний фестиваль квіткових інсталяцій "Флора" проводять в іспанському місті Кордова. Це місто - славиться квітковими фестивалями. Але кілька з них - були скасовані через пандемію коронавірусу. "Флору" не проводили протягом двох років. Відновл...

Уперше за 20 років в україні народився малий тапірчик: що відомо.

Уперше за 20 років в україні народився малий тапірчик: що відомо.

У Харківському екопарку довгоочікуване поповнення. Тут уперше народився малий тапірчик. Це перше тапіреня в Україні за останні 20 років. Малечі виповнився 21 день, вона набрала вже кілограм ваги на молоці та смаколиках. І отримала ім’я Доллі. Диві...

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 3 - Машина часу

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 3 - Машина часу

Навіщо Путін знову переписує історію? Яким було реальне минуле країни, яка сьогодні називається Росія? Дивіться у циклі програм Машина часу. Частина 1: Частина 2: Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Te...