У Британії призупинять антимонопольний закон, щоб забезпечити країну бензином.

Панічне скуповування бензину почалася в Великій Британії після того, як деякі заправки закрилися

Уряд Великої Британії припинить дію закону про конкуренцію, щоб налагодити поставки палива на автозаправні станції після недавніх панічних покупок. Про це повідомляє BBC з посиланням на заяву міністра у справах бізнесу, енергетики і промислової стратегії королівства Кваси Квартенга.

«Не дивлячись на те, що на британських нафтопереробних підприємствах і в сховищах завжди було і продовжує залишатися більш ніж достатньо палива, ми враховуємо складнощі, які виникли в роботі ланцюжків поставок. Тому ми задіємо Протокол про нафтопереробку, який гарантує, що у галузі буде можливість здійснювати обмін необхідною інформацією та більш ефективно співпрацювати з тим, щоб мінімізувати перебої», – сказав міністр.

За даними телеканалу, в уряді також розглядають можливість використання армії для доставки палива.

Асоціація роздрібних торговців бензином при цьому попередила, що у близько двох третин її членів з майже 5 500 незалежних торгових точок закінчилося паливо, а у решти «скоро закінчиться».

Панічне скуповування бензину почалася в Великій Британії після того, як деякі заправки закрилися або обмежили продаж через брак водіїв бензовозів після Brexit.

До цього нафтова компанія BP попередила британську владу, що може почати скорочувати поставки бензину і солярки на 1,2 тисячі своїх АЗС в зв'язку з нестачею водіїв бензовозів.

Через дефіцит водіїв страждає і продовольчий сектор – полиці супермаркетів залишаються порожніми, так як перевозити продукти нікому.

Криза зачепила і поставки газу і електроенергії. Його наслідки вже порушують роботу енергетичних компаній і збільшують споживчі рахунки.

Високі ціни на газ і енергетична криза поставили під загрозу Різдвяні вечері у Великій Британії.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Глава ОБСЄ закликала негайно розблокувати місію на Донбасі.

Глава ОБСЄ закликала негайно розблокувати місію на Донбасі.

Глава ОБСЄ Анн Лінде відреагувала на блокування Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі. Вона закликала негайно усунути всі перешкоди. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24...

Пресофіцерка Нацполіції розповіла, як перевірятимуть дотримання карантину.

Пресофіцерка Нацполіції розповіла, як перевірятимуть дотримання карантину.

В Україні збільшили кількість рейдових груп, які перевірятимуть дотримання карантинних правил. Водночас обмеження залежать від тієї зони, в якій перебуває регіон. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – ...

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна та Велика Британії ведуть переговори про продаж зброї. Мовиться про продаж морських ракет класу "земля – земля", розроблених MBDA UK. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 К...

Львівщина – на межі червоної зони: у закладах тривають перевірки дотримання карантину.

Львівщина – на межі червоної зони: у закладах тривають перевірки дотримання карантину.

Львівщина ще не в червоній зоні, але в ній запровадили нові карантинні обмеженнями. Ситуація з коронавірусом – невтішна. Читати на сайті: