17-річна українська тенісистка встановила супердосягнення в Дубаї.

17-річна українська тенісистка Дарія Снігур сенсаційно вийшла у фінал турніру ITF з призовим фондом 100 тисяч доларів, що проходить у Дубаї.

Дарія Снігур
tennisua.org

У півфіналі юна киянка обіграла першу сіяну – титуловану француженку Крістіну Младенович – з рахунком 6:3, 7:6.

Поєдинок тривав 1 годину 38 хвилин. Цікаво, що українка вела у другій партії з рахунком 5:1, але Младенович зробила неймовірний ривок і вийшла вперед 6:5. Однак Дарія не здалася: їй вдалося зрівняти рахунок і завершити поєдинок на свою користь на тайбрейку, реалізувавши четвертий матчбол.

Дарія Снігур вперше в своїй кар'єрі обіграла тенісистку, що входить в топ-40 світового рейтингу (Младенович на даний момент займає 38-е місце). Додамо, що на шляху до фіналу киянка пройшла також колишню 12-ту ракетку світу бельгійку Яніну Вікмайєр, росіянку Анастасію Потапову і полячку Магдалену Френх.

Суперницею українки по фіналу стане румунська тенісистка Ана Богдан (121 ракетка світу).

Як повідомляв OBOZREVATEL, неймовірний удар Еліни Світоліної на Підсумковому турнірі назвали найкращим у світі.

Про нові секс-скандали з Роналду і Неймаром читай у нас в Telegram!

Новини по темі

Українська тенісистка програла першій ракетці світу у фіналі турніру в Австралії - відео.

Українська тенісистка Даяна Ястремська програла першій ракетці світу Ешлі Барті у фіналі турніру категорії Premier в австралійській Аделаїді.

3

Наче в казці: Світоліна здивувала фанатів незвичним вбранням.

Українська тенісистка Еліна Світоліна в Instagram похизувалася вельми цікавим образом.

2

Українська тенісистка пробилася до найбільшого фіналу в кар'єрі.

Українська тенісистка Даяна Ястремська вперше в кар'єрі вийшла у фінал турніру категорії Premier на першості в австралійській Аделаїді.

1

Вперше в кар'єрі: українка Ястремська вийшла у фінал престижного турніру.

Наша тенісистка здобула перемогу в двох сетах

4 1

Українка Ястремська вийшла у фінал тенісного турніру WTA.

Українська тенісистка Даяна Ястремська у півфіналі турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier в Аделаїді (Австралія) перемогла білоруску Аріну Соболенко.