Пінчук має намір продати свій банк Кредит Дніпро — ЗМІ.

Олігарх Віктор Пінчук може продати свій банк Кредит Дніпро бізнесменові Олександру Ярославському, пише LIGA.net з посиланням на джерело в НБУ.

Повідомляється, що структури Ярославського проводять оцінку якості активів банку.

«Угоди ще немає, документів від потенційного покупця ми не отримували. Поки мова йде про лист про наміри, але його також поки не було», — зазначив співрозмовник видання.

У банку Кредит Дніпро не підтвердили, але і не спростували цю інформацію. «Ми не коментуємо чутки», — йдеться у відповіді прес-службі.

За інформацією LIGA.net, ініціатива про продаж банку виходить від Віктора Пінчука.

Банк Кредит Дніпро заснований в 1993 році. Його єдиним акціонером є компанія Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед, яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 червня 2018 року по розміру загальних активів (9,4 млрд грн) банк займав 21-е місце серед 84 чинних.

Новини по темі

Мінфін позичив до бюджету понад 8 мільярдів гривень.

За всіма випусками державних облігацій, номінованих в національній валюті, відбулося зниження прибутковості.

ФРС США припиняє друкувати долари: як надалі американці боротимуться з кризою.

Коронакриза вимусила провідні центральні банки світу запустити свої «друкарські верстати» на безпрецедентну в історії потужність, рятуючи ринки та економіку грошовою ліквідністю. Занадто висока ціна втрат, адже, як прогнозує МВФ, світовій економіц...

2

Міжбанк: гривня зміцнила свої позиції

У вівторок ситуація на валютному ринку нагадувала події вчорашнього дня, але лише з протилежним курсовим вектором - на зміцнення позицій гривні щодо долара.

1

Припинення дії податкових схем позбавить тіньову економіку $2 мільярдів - ДПС.

Система моніторингу податкових ризиків перевіряє податкові накладні на предмет відповідності визначеним критеріям.

1

Падіння інвестицій в Україні: вплив коронакризи та відсутність економічних реформ.

Уряд зазначає, що одним із драйверів економічного зростання має стати кредитування. А для цього потрібно, щоб в Україні відбулося стрімке зниження відсоткових ставок. Слід зауважити, що для розв’язання проблеми розширеного кредитування директивног...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie