Пінчук має намір продати свій банк Кредит Дніпро — ЗМІ.

Банк Кредит Дніпро / Facebook

Олігарх Віктор Пінчук може продати свій банк Кредит Дніпро бізнесменові Олександру Ярославському, пише LIGA.net з посиланням на джерело в НБУ.

Повідомляється, що структури Ярославського проводять оцінку якості активів банку.

«Угоди ще немає, документів від потенційного покупця ми не отримували. Поки мова йде про лист про наміри, але його також поки не було», — зазначив співрозмовник видання.

У банку Кредит Дніпро не підтвердили, але і не спростували цю інформацію. «Ми не коментуємо чутки», — йдеться у відповіді прес-службі.

За інформацією LIGA.net, ініціатива про продаж банку виходить від Віктора Пінчука.

Банк Кредит Дніпро заснований в 1993 році. Його єдиним акціонером є компанія Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед, яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 червня 2018 року по розміру загальних активів (9,4 млрд грн) банк займав 21-е місце серед 84 чинних.

Новини по темі

НБУ вдвічі підвищив ліміт інвестицій фізосіб за кордон.

Національний банк удвічі підвищує ліміт для інвестицій фізичних осіб за кордон.

1

НБУ не очікує затвердження програми з МВФ до кінця року.

Нацбанк очікує затвердження програми з МВФ в першому кварталі наступного року.

1

Від 3 до 7 тисяч гектарів в одні руки: в Мінекономіки назвали оптимальний економічний ефект.

Найоптимальнішою з точки зору економічного ефекту та створення робочих місць є концентрація землі в одних руках від 3 до 7 тис. га залежно від регіону.

1

МВФ затвердить нову програму для України в першому кварталі 2020: прогноз НБУ.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду може затвердити нову програму для України в першому кварталі 2020 року, вважають в Нацбанку.

2

Рада провалила податкову поправку Коломойського

Верховна Рада України не підтримала поправку до закону про зміни Податкового кодексу, яку лобіював Ігор Коломойський. За неї проголосували лише 145 народних депутатів. Також депутати провалили поправку, яка змушує Коломойського вести бізнес більш ...

1 2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie