Дивно, що в Україні багаті платять менше податків, ніж бідні – Міклош в студії «5 каналу» (Відео).

Дивно, що в Україні заможні люди платять низькі податки. Таку думку висловив ексзаступник прем'єр-міністра Словаччини та голова стратегічної групи радників Кабінету Міністрів Іван Міклош в ефірі програми "ІнфоДень".

"Українська економіка не розвивається, бо десятки років тут не було рівних умов для всіх. І зараз немає, хіба що в деяких сферах. Дуже дивно, коли багаті люди платять менше податків, ніж бідні. Це їм дозволяє система. Тому всі реформи в Україні мають йти до того, щоб були для всіх були рівні умови і їх контролювали", – наголосив Міклош.

Він додав: "Кожна справжня реформа, яка змінює деформовану систему, викликає протидію. Перед Нацбанком зараз простести, бо НБУ найреформованіша інституція. Зроблений порядок в банківському секторі, закрито більше половини банків. Це викликало протидію тих, хто зловживав цією нереформованою системою. Влада має бути готова до цього і боротися з цим".

Дивіться повне відео розмови за посиланням:

Нагадаємо, під стінами Національного банку України вже декілька тижнів проходять мітинги. Люди протестують через високі ціни і вимагаються відставки голови НБУ Якова Смолія.

Новини по темі

Владимир Стус: Продам Пуэрто-Рико. Недорого.

Бывшая врио министра внутренней безопасности Соединенных Штатов Элейн Дюк рассказала газете The New York Times, что в 2017 году после очередного разрушительного урагана Трамп предложил… продать Пуэрто Рико. Это не инкорпорированная организованная ...

1

Падение экономики Украины в 2020 году может составить 7,5% ВВП – экономист.

Падение экономики Украины в 2020 году может составить 7 или 7,5% ВВП

1

У Нацбанку наполягають на скасуванні карантинного обмеження зарплат для чиновників.

Нацбанку важко утримувати спеціалістів на своїх місцях.

1

ВР – это биржа, на которой в режиме реального времени котируются интересы крупнейших ФПГ страны и внешних кредиторов – Кущ.

Я думаю, что лишь с помощью запуска революционной налоговой и экономической модели развития можно трансформировать демократию в Украине в социально-экономическую реальность, вырвав ее из электоральной иллюзии в которой мы пребываем.

1

Де взяти кредит з автоматичним схваленням в Україні?.

На сьогоднішній день, процес отримання грошей в кредит перестав бути трудомісткою операцією, що вимагає великої кількості документів і часу. Різні МФО пропонують миттєву позику на карту, автоматичне схвалення заявки відбувається протягом 5-10 хвил...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie