Автобус зі працівниками Донецької фільтрувальної станції потрапив під обстріл на Донбасі. П'ятеро людей поранено, один чоловік перебуває у важкому стані

ZAXID.NET 7

Автобус зі працівниками Донецької фільтрувальної станції потрапив під обстріл, у результаті якого постраждало 5 людей. Про це у вівторок, 17 квітня, повідомила прес-служба КП «Вода Донбасу».

«Сьогодні о 15:40 потрапив під обстріл автобус, що перевозив змінний персонал Донецької фільтрувальної станції. П'ятеро співробітників компанії поранені, один з них перебуває у важкому стані», – йдеться у повідомленні.

Водночас, як інформує «Громадське», поранені перебувають у лікарні міста Ясинувата, їм надають допомогу. У постраждалих кульові поранення.

«Зараз ухвалюємо рішення, як забрати нічну зміну, яка знаходиться зараз на фільтрувальної станції, але, швидше всього, вони до ранку будуть там», - розповів в.о. директора «Вода Донбасу» Олександр Євдокімов.

Керівник підприємства сказав, що, можливо, 18 квітня станцію закриють взагалі.

Зазначимо, що з Донецької фільтрувальної станції питна вода подається в Авдіївку, частково Донецьк і Ясинувату, в селище Червоний Партизан, села Крута Балка і Верхньоторецьке.