Прикрив своїм тілом товариша. На Донбасі під час обстрілу загинув 21-річний військовий

Сергій Михальчук був бійцем Нацгвардії.

На Донбасі у суботу, 14 грудня, у результаті артилерійського обстрілу загинув 21-річний боєць Національної гвардії України Сергій Михальчук.

Про це повідомили у на сторінці бригади швидкого реагування Національної гвардії України у Facebook.

Читайте також:

Стало відоме ім'я військового, який загинув під час обстрілу на Донбасі

Сержант Михальчук прикрив своїм тілом товариша службі. Загиблий військовий прийняв на себе основну кількість уламків під час вибуху.

"Не зважаючи на юний вік, Сергій Михальчук гідно бився з російсько-терористичним окупантом і загинув у бою, як справжній воїн. Він продемонстрував найвищий прояв бойового братерства, віддавши своє життя за побратима", - йдеться у повідомленні.

За проявлений героїзм Сергія Михальчука буде представлено до високої державної нагороди.

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині попрощалися із Романом Беспалим, що загинув у полоні бойовиків. Тіло військового віддали у листопаді, але рідні не впізнали Романа. Причини смерті досі встановити не вдалося, а експертиза ДНК засвідчила, що тіло дійсно належить полоненому.

На Дніпропетровщині попрощалися із Романом Беспалим, який загинув у полоні бойовиків

Тіло військового віддали у листопаді, але рідні не впізнали Романа. Причини смерті досі встановити не вдалося. Експертиза ДНК засвідчила: тіло дійсно належить полоненому. Та просто перед похованням родичі з'ясували, що їм віддали геть інше тіло.

На Дніпропетровщині попрощалися із Романом Беспалим, який загинув у полоні бойовиків

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie