«Артемсіль» у першому півріччі перевиконало план виробництва та збільшило фінансові показники.

За підсумками перших 6 місяців 2021 року держпідприємство повністю виконало свої зобов’язання перед державою

За підсумками перших 6 місяців 2021 року держпідприємство повністю виконало свої зобов’язання перед державою

За підсумками перших шести місяців 2021 року ДП “Артемсіль” видобуло 782 тис. тонн солі, що на 5% більше планових показників. Держпідприємство з початку року отримало 11,9 млн грн чистого прибутку, що на 31,4 млн грн перевищує аналогічний показник минулого року, передає УНН.

“Збільшення виробничих та фінансових показників — це успіх усього колективу та ознака виходу підприємства з кризи минулих років. У наших планах продовжити роботу щодо підвищення ефективності виробництва, модернізації та оновлення обладнання підприємства, підвищення рентабельності підприємства та зростання соціального захисту працівників”, — зазначила керівник ДП “Артемсіль” Вікторія Луценко.

Так, за перше півріччя підприємство переробило та відвантажило споживачам 782 тис. тонн солі, що майже на 70% перевищує аналогічний показник 2020 року. Що стосується асортименту продукції, то багатьох її видів вироблено більше ніж торік.

За 6 місяців 2021 року на експорт було відвантажено 291 тис. тонн солі, що складає 37% — від загального обсягу відвантаженої продукції. Істотно зріс експорт європейським споживачам. Збільшилися обсяги поставок в Угорщину, Польщу, Румунію, Словаччину. Також на 34% більше, ніж за аналогічний період 2020 року відвантажено споживачам на внутрішній ринок.

Завдяки збільшенню обсягів виробництва та реалізації солі, скороченню витрат ДП “Артемсіль” в першому півріччі вдалося отримати 11,9 млн грн чистого прибутку, торік за цей період підприємство мало 19,4 млн грн збитку.

Важливо, що за підсумками перших 6 місяців 2021 року держпідприємство повністю виконало свої зобов’язання перед державою, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 245 млн грн податків і зборів, що на 12 млн грн перевищує аналогічний показник минулого року.

Крім того, в 2021 році ДП “Артемсіль” розпочало новий вид діяльності та відкрило екскурсійний маршрут “Таємниці підземного соляного світу”. Найближчим часом на підприємстві планується відкриття і другого туристичного об’єкта.

Збільшення виробництва та реалізації солі, зростання фінансово-економічних показників, інвестиції в оновлення обладнання, відкриття нових об’єктів є частиною комплексу заходів по “оздоровленню” підприємства, що був прийнятий наприкінці 2020 року керівником підприємства Вікторією Луценко і вже показав свою результативність.

Довідка : ДП “Артемсіль” — одне з найбільших підприємств з видобутку і реалізації харчової солі (NaCl) на території Центральної та Східної Європи, у серпні цього році ДП “Артемсіль” відзначає 140-річчя свого заснування.

> Виробничі потужності ДП “Артемсіль” знаходяться в м. Соледар (Донецька область). Підприємство експортує продукцію до 16 країн світу.

Автор: Григорій Бондар

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Новини по темі
Продукція нового цеху  «Метінвесту»  підвищить конкурентоспроможність українського бізнесу на світовому ринку сталі.

Продукція нового цеху «Метінвесту» підвищить конкурентоспроможність українського бізнесу на світовому ринку сталі.

У новому цеху планується випускати холоднокатаний і оцинкований прокат / фото ua.depositphotos.com Продукція нового прокатного цеху гірничо-металургійної групи "Метінвест", перший етап будівництва...

УНІАН

У першому півріччі група  «Метінвест»  сплатила до бюджету півмільярда доларів податку на прибуток.

У першому півріччі група «Метінвест» сплатила до бюджету півмільярда доларів податку на прибуток.

"Метінвест" сплатила до бюджету півмільярда доларів податку на прибуток / фото metinvestholding.com У січні-червні 2021 року гірничо-металургійна група "Метінвест" сплатила до бюджету 500 млн дол....

УНІАН

Мінський формат зведеться до гри  «хто винний»  в тому, що немає ніякого просування.

Мінський формат зведеться до гри «хто винний» в тому, що немає ніякого просування.

● Міжнародна політика. Генасамблея ООН. ● Візит Зеленського до США Програма ПолітикаUA 24.09.2021 Гість студії: Руслан Осипенко, експерт з міжнародних питань, економіст Тема: Міжнародна політика #ТелеканалРада #ПолітикаUA #Осипенко

Чому громадським транспортом користуватися можна без обмежень, а в школі навчатися не можливо?.

Чому громадським транспортом користуватися можна без обмежень, а в школі навчатися не можливо?.

● COVID-19. Україна в "жовтій" зоні. ● Україна - ООН. Ключові акценти виступу Президанта. ● Чи готова Україна до опалювального сезону? Програма Парламент Сьогодні 24.09.2021 Гості студії: Дмитро Лубінець, народний депутат України Юрій Камельчук, н...

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...

Космічні польоти для чайників: як пройшла туристична подорож у космос, Science, 24 вересня 2021.

Космічні польоти для чайників: як пройшла туристична подорож у космос, Science, 24 вересня 2021.

Днями завершилась перша дійсно історична туристична подорож, у яку відправились 4 цивільні людини – дитячий лікар, професор геології, співробітник аерокосмічної корпорації та мільярдер Джаред Айзекман, який саме і спонсорував цю поїздку. 24 Канал ...