Skoda побудує 45 поїздів метро для Варшави

Компанія Skoda Transportation виграла конкурс на укладення контракту вартістю близько 8 млрд чеських крон (310 млн євро) на постачання 45 шестивагонних поїздів для метрополітену польської столиці.

Як пише ЦТС з посиланням на “Залізничні шляхи світу”, перший поїзд надійде замовнику протягом 2 років після підписання контракту, що передбачає постачання запасних частин, тренажера, продовжений гарантійний строк і підготовку персоналу.

У виконанні замовлення Skoda Transportation співпрацює з польськими університетами та проектно-конструкторськими організаціями, зокрема з EC Engineering.

У тендері на поїзди для метрополітену Варшави чеська компанія випередила нинішнього постачальника рухомого складу – консорціум компаній Siemens і Newag та Stadler, Alstom і CAF, що також брали участь у конкурсі.

Кузови вагонів виготовлятимуть з алюмінію. Розраховані на максимальну швидкість руху 90 км/год нові поїзди довжиною 118,2 м оснастять системою електродинамічного гальмування, що діє при будь-якому рівні заповнення вагонів з переважним режимом рекуперативного гальмування. У вагонах передбачені місця для розміщення інвалідних і дитячих візків, а також велосипедів. Поїзди обладнають зовнішньою і внутрішньою аудіовізуальними інформаційними системами і відеоспостереженням.

Новини по темі

Суд заочно заарештував ексвласника VAB Банку Бахматюка.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду ухвалила рішення про заочний арешт засновника агрохолдингу Ukrlandfarming, колишнього власника VAB Банку Олега Бахматюка.

3

«Політична зангажованість» : Бахматюк прокоментував рішення ВАКС про запобіжний захід у справі VAB Банку.

Олег Бахматюк констатував, що рішення ВАКС зупинило рух на шляху до мирного вирішення питання повернення заборгованості банків.

2

Британська авіакомпанія Easyjet скоротить майже третину персоналу.

Британська лоукост-авіакомпанія Easyjet у четвер, 28 травня, оголосила про плани скорочення майже третини свого персоналу у зв'язку з коронавірусною кризою. Всього компанія планує скоротити 4500 робочих місц.

1

Уряд опублікував програму з відновлення економіки: прогнозує значне падіння ВВП та зростання безробіття.

У документі вказується, що прогнозоване падіння економіки України є наслідком глобальних шоків: несприятлива ситуація на важливих сировинних ринках, закриття товарних ринків для українських експортерів, зміна глобальних виробничих ланцюжків.

1 2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie