Skoda побудує 45 поїздів метро для Варшави

Компанія Skoda Transportation виграла конкурс на укладення контракту вартістю близько 8 млрд чеських крон (310 млн євро) на постачання 45 шестивагонних поїздів для метрополітену польської столиці.

Як пише ЦТС з посиланням на “Залізничні шляхи світу”, перший поїзд надійде замовнику протягом 2 років після підписання контракту, що передбачає постачання запасних частин, тренажера, продовжений гарантійний строк і підготовку персоналу.

У виконанні замовлення Skoda Transportation співпрацює з польськими університетами та проектно-конструкторськими організаціями, зокрема з EC Engineering.

У тендері на поїзди для метрополітену Варшави чеська компанія випередила нинішнього постачальника рухомого складу – консорціум компаній Siemens і Newag та Stadler, Alstom і CAF, що також брали участь у конкурсі.

Кузови вагонів виготовлятимуть з алюмінію. Розраховані на максимальну швидкість руху 90 км/год нові поїзди довжиною 118,2 м оснастять системою електродинамічного гальмування, що діє при будь-якому рівні заповнення вагонів з переважним режимом рекуперативного гальмування. У вагонах передбачені місця для розміщення інвалідних і дитячих візків, а також велосипедів. Поїзди обладнають зовнішньою і внутрішньою аудіовізуальними інформаційними системами і відеоспостереженням.

Новини по темі

Держбанки у третьому кварталі отримали прибутку вдвічі більше, ніж за весь 2018 рік.

Державні банки у ІІІ кварталі 2019 року отримали понад 30 млрд грн прибутку, що вдвічі більше, ніж за весь минулий рік.

1

Суд підтвердив законність неплатоспроможності банку Жванії та Мартиненка.

Суд відмовив у задоволенні скарг власників істотної участі в "Діамантбанку" і залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким було підтверджено законність рішення Національного банку про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

1

Суд зобов'язав найбільших провайдерів заблокувати майже 70 сайтів.

Згідно з постановою суду у справі № 757/59245/19-к, через ці сайти здійснювався продаж наркотиків.

1

Yahoo Japan і месенджер Line об'єднуються в техно-гіганта ціною в $30 мільярдів.

Великі інтернет-корпорації Японії Yahoo Japan і Line Corp (творець однойменного месенджера), підписали угоду про об'єднання.

2

Tesla інвестує чотири мільярди євро в завод у Німеччині.

Американський виробник електрокарів Tesla має намір інвестувати в свій перший європейський завод під Берліном близько 4 млрд євро.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie