Драний кіт. В Google-пошук додали тематичні пасхалки на честь 25-річчя серіалу Друзі

1

У річницю з виходу першої серії серіалу Друзі розробники Google додали приховані елементи у свій пошуковик. Пасхалки придумали на кожного з персонажів серіалу.

22 вересня 1994 року вийшла перша серія першого сезону американського ситкому Друзі, який згодом став одним з найпопулярніших серіалів у історії.

Напередодні цієї річниці розробники Google додали у свій пошуковик тематичні пасхальні яйця — приховані елементи, які розкривають особливості героїв серіалу.

Щоб побачити пасхалки на честь виходу Друзів потрібно ввести в рядок пошуку ім'я одного з головних персонажів серіалу — Чендлер Бінг, Моніка Геллер, Росс Геллер, Рейчел Грін, Джої Тріббіані або Фібі Буфе.

У профілі героя від Google з’явиться один з прихованих елементів: для Чендлера це крісло, для Моніки — відро, для Росса — диван, для Джоуї - піца, для Рейчел — парик, а для Фібі - гітара.

Щоб побачити пасхалки потрібно натиснути на ці піктограми. У випадку з Фібі - в нижній частині браузера почне ходити кіт і заграє відома пісня «Драний кіт», яку героїня виконала у 17 серії другого сезону.

Якщо натиснути на крісло Чендлера — на сторінці з’являться качка і курча, які жили разом з ним, а з цифрового відра Моніки з’явиться губка, яка вимиє її ім'я і зробить його фіолетовим.

Новини по темі

Морози та сніг: в Україну йде антициклон

1

За попередніми прогнозами синоптиків з 28-го жовтня в Україні очікується відчутне похолодання, а 30-31 жовтня можливий мокрий сніг. Про це написала у Фейсбуці синоптик Наталія Діденко. Вона зазначила, що в найближчі дні в Україні буде тепло і тума...

WhatsApp отримав нову функцію, на яку всі чекали більше 10 років.

1

Месенджер WhatsApp отримав нову функцію, яку всі чекали більш ніж 10 років, і це реальний факт. Відтепер у користувачів є розширений контроль над безпекою своїх особистих даних. Чому розробники вирішили додати таку корисну і важливу для багатьох л...

Google випустила велике оновлення браузера Chrome з примусовим темним режимом для всіх платформ.

1

Компанія Google випустила стабільну версію браузера Chrome 78 для Mac, Windows, Linux, Android і iOS. Серед усього іншого, оновлення приносить нове меню настройки для «Нової вкладки», примусовий темний режим і підтримку функції перевірки паролів. ...

Представлений смартфон з найекономічнішим екраном. Обіцяно 10 днів автономної роботи

1

Hisense A5 отримав дисплей з електронного паперу. Китайська компанія Hisense представила смартфон Hisense A5. Для нього заявлені рекордні 10 днів автономної роботи не стільки завдяки ємному акумулятору, скільки через використання технології вигото...