ЄІБ відкрив кредитну лінію для українських аграріїв.

Європейський інвестиційний банк відкрив кредитну лінію на 400 мнн євро.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) розпочав новий проект для підтримки сектору переробки сільськогосподарської продукції в Україні і відкрив для цієї мети кредитну лінію на суму 400 млн євро. Відповідне повідомлення міститься на сайті ЄІБ.

"Європейський інвестиційний банк розпочав проект з підтримки харчової ланки агропромислового сектора, який підтримується кредитом у розмірі 400 млн євро, разом з донорською технічною допомогою для підтримки малих і середніх підприємств та середнього розміру кампаній в Україні. Програма розрахована на те, щоб допомогти Україні у повній мірі скористатися всіма перевагами поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі у рамках Угоди про асоціацію з Євросоюзом", - йдеться в повідомленні.

Програма охоплюватиме виробників зернових культур, соняшнику та рибної промисловості в Україні, що дозволить підвищити якість продукції на внутрішньому ринку і збільшити її конкурентоспроможність на європейському і світовому ринках.

Читайте також: Ринок землі: мета, ризики, регулювання

Як раніше повідомлялося, Світовий банк схвалив програму на $ 200 млн для підтримки малих і середніх підприємств України у сільськогосподарському секторі.

У планах уряду запустити ринок землі в Україні у жовтні 2020 року. Так для кого ж тоді відкривається ринок земель сільськогосподарського призначення? Хто реально зможе купувати гектари, якщо купівельна спроможність населення дуже низька? Докладніше читайте в статті "Ринок землі. Не поспішати, аби встигнути" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

У ЄС пояснили, чому Росія зобов'язана продовжити транзит газу через Україну.

Москві важливо вирішити це питання до кінця поточного року

3 1

У Верховному Суді розглядають справу щодо повернення коштів родини Суркісів.

1 мільярд гривень, 265 тисяч доларів та 7 тисяч 800 євро брати Суркіси планують відсудити у державного "Приватбанку"

1

Українську курятину будуть перевіряти на антибіотики з наступним маркуванням.

Виробники, які успішно пройшли моніторинг, отримають право на додаткове маркування продукції.

1

Суд дозволив «Укрнафті» не платити дивіденди державі.

Апеляційний суд зупинив дію відповідної постанови Кабміну.

1

Повна заборона для іноземців: розкрилися зміни у законопроєкті про ринок землі.

Іноземців не допустять до майбутнього ринку в жодному форматі

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie