Екран Xiaomi Mi Mix Alpha згинається більше, ніж на 90 градусів.

2
Корпусу смартфона майже не видно, якщо поставити його торцем на полицю з книгами.

Опубліковане вчора зображення Xiaomi Mi Mix Alpha продемонструвало, що пристрій отримає сильно загнутий з боків екран, схожий на той, що встановлений в Vivo Nex 3 і Huawei Mate 30 Pro.

Однак якщо придивитися, то видно, що екран загинається набагато більше. А новий тизер, який опублікувала компанія сьогодні, демонструє, що корпусу смартфона майже не видно, якщо поставити його торцем на полицю з книгами. До речі, варто звернути увагу на те, що Xiaomi Mi Mix Alpha потрапив в оточення знаменитих фантастичних творів.

Це вказує на те, що дисплей смартфона буде згинатися не на 88°, як у конкурентів, а на значно більший кут.

Крім того, в Weibo представники компанії ставлять таке запитання: «Чи дійсно 100-процентна ефективна площа дисплея — це верхня межа?».

Це явно натякає на те, що екран Xiaomi Mi Mix Alpha, якщо його розвернути на площину, буде займати понад 100% площі лицьової панелі смартфона.

До речі, виробник підтвердив на останньому зображенні, що смартфон дійсно називається Xiaomi Mi Mix Alpha.

Серія Xiaomi Mi Mix завжди була у виробника концептуальною, в ній вперше був реалізований безрамковий дизайн, так що поява подібного екрана в прийдешньому смартфоні здається цілком імовірною.

Згідно з ще однієї божевільною теорією, Xiaomi Mi Mix Alpha може бути оснащений гнучким екраном, проте в це практично не віриться.

Офіційний анонс Xiaomi Mi Mix Alpha і інших пристроїв очікується 24 вересня.

Джерело: Slashleaks

Новини по темі

25 разів, коли хтось заснув у місці, яке для сну аж ніяк не годиться.

2 3

У світі є два типи людей: ті, хто можуть заснути коли і де завгодно, і всі інші. Можливо, іноді вам хочеться стати першим. Але в цьому є і плюси, і мінуси. Люди, які можуть засинати в будь-якому місці, нерідко потрапляють в делікатні ситуації. Адж...

Зимовий час в Україні: коли потрібно перевести годинник.

2 1

27 жовтня Україна переходить на зимовий час. Стрілки годинника будуть переведені на годину назад – значить, ми будемо довше спати. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509 “Про порядок обчислення часу на територі...

10 звичних продуктів, які не варто давати дітям

1 2

Всі ми знаємо про шкоду газованих напоїв, сухариків, чіпсів та фастфуду. Багато людей повністю від них відмовилися і не дають своїм дітям. Проте часто ми не звертаємо увагу на, здавалось би, звичайні продукти, які насправді шкодять організму. Част...