Цілик, Васянович, Ященко: розмова про кіно, мову і війну.

Чи заважає закон про мову знімати кіно? Як війна дає режисерам натхнення? Як працювати зі своїми дітьми на майданчику? Яку критику режисери вважають прийнятною і що називають своїми провалами — режисери зібралися, щоб обговорити ці та інші теми.

hromadske презентує програму у новому форматі «Розмова про кіно. У пілотному випуску взяли участь українські режисери, номіновані на кінопремію “Золота Дзиґа за звання «Найкращого фільму» року: Валентин Васянович («Атлантида), Тимур Ященко («Черкаси») й Ірина Цілик («Земля блакитна, ніби апельсин»). Автором ідеї та ведучим став Ілля Гладштейн, продюсер, керуючий партнер кінотеатру KINO42.

«Розмова про кіно — це коли майстри своєї справи ніби за кухонним столом ведуть відверту бесіду про професійне, особисте та політичне. Глядач при цьому також запрошений до цього столу.

«Розмова ллється непередбачувано та органічно; тут кожен з учасників є співведучим, — розповідає автор ідеї Ілля Гладштейн. Ми не пробуємо зіткнути протилежні думки чи загострити конфлікт. Натомість, ми створюємо ситуацію дружньої бесіди, де учасникам цікаво не тільки говорити, але й слухати одне одного».

Випуск вийде на ютуб-каналі hromadske 10 червня, за два дні до нагородження переможців кінопремії «Золота Дзиґа». Тизер програми ви можете подивитися за посиланням. fb.watch/5UhT_g-1Vc/

«Золота Дзиґа» — українська кінопремія, що відзначає досягнення українських кінематографістів. Цьогоріч премію вручатимуть у 23 номінаціях. За головний приз конкурсу — звання найкращого фільму року — змагалось 86 робіт. Лідерами за кількістю номінацій стали – «Погані дороги» «Атлантида», «Толока», «Земля блакитна, ніби апельсин» і «Черкаси».

Підпишіться на нас, щоб не пропустити головних новин України та світу:
goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Ми створюємо мультимедійний контент і висвітлюємо важливі теми з різних куточків України, щоб ви завжди були в курсі подій і дізнавались про найважливіше у зручному для вас форматі.
Підтримайте hromadske, долучайтесь до нашої спільноти Друзів, щоб разом розповідати важливі історії : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

Мы создаем мультимедийный контент и освещаем важные темы из разных уголков Украины, чтобы вы всегда были в курсе событий и узнавали о самом важном в удобном для вас формате.
Поддержите hromadske, присоединяйтесь к нашему сообществу Друзей, чтобы вместе рассказывать важные истории : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

We create multimedia content and cover important topics from every part of Ukraine to make sure you always know what's going on and get the latest news in the format most suitable for you personally.
Support hromadske, join our community of Friends to tell important stories together : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature
_________________________________
Сайт hromadske:
hromadske.ua/

Ми у соцмережах:
Фейсбук: fb.com/hromadskeua
Твіттер: twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: t.me/hromadske_ua
Інстаграм: instagram.com/hromadske.ua
_________________________________
#громадське #кіно #фільми

Дивитися відео на каналі "Громадське Телебачення"