Піратство Лукашенка / Санкції проти Nord Stream 2 - СУБОТНІЙ ПОЛІТКЛУБ ВІТАЛІЯ ПОРТНИКОВА.

У новому випуску програми "Суботній ПолітКлуб" Віталій Портников і Марія Гурська аналізують найважливіші суспільно-політичні теми тижня. А саме:

Кричуще порушення усіх міжнародних правил та акт повітряного піратства, скоєний диктаторським режимом Александра Лукашенка у Білорусі. Захоплення і катування головного редактора опозиційного телеграм-каналу НЕХТА Романа Протасевича і його дівчини, реакцію України та світу на такі злочини і ймовірні наслідки.
Президент США Джо Байден заявив, що відмовився від нових санкцій США щодо газопроводу Nord Stream 2, оскільки він майже завершений, а цей крок завдасть шкоди відносинам з Європою. Хто програв від скасування санкцій - Байден чи Україна?

Президенти Сполучених Штатів і Росії Джо Байден і Володимир Путін зустрінуться 16 червня в Женеві. За повідомленням Білого дому, серед тем розмови між Джо Байденом і Володимиром Путіним у Женеві будуть питання, пов'язані з Україною та Білоруссю. Що це буде за зустріч і яке значення вона матиме для України та світу?

Мільйон щеплених першою дозою вакцин українців станом на кінець травня. У МОЗ запланували вакцинувати до кінця року до 70% дорослих громадян, новий міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко обіцяв за літо вакцинувати проти коронавірусу 5 мільйонів українців. Однак, за нинішніх темпів – чи маємо шанси на відпустки, лікування і роботу в Європі цього року?
Про це і не тільки - дивіться у новому випуску “Суботнього ПолітКлубу”

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ️ t.me/news_5ua
Facebook ️ www.facebook.com/5kanal/
Twitter ️ twitter.com/5channel

Ефір наживо www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ️ www.5.ua

Дивитися відео на каналі "5 канал"