Роздягніться - ви в ефірі! Співак Вадим Олейник

UA:
Вадим Олейник – співак. Його пристрасть – музика, футбол та дівчата. Випускник «Фабрики зірок» з величезною аудиторією фанаток. Стосунки заводить переважно з учасницями проектів, в яких бере участь. Грає у футбольній команді зірок «Маестро». Коли не грає, то обов’язково дивиться матчі в компанії друзів на стадіоні чи по телевізору. Про власну родину майже не розповідає. Зате охоче ділиться новинами з творчого життя.

RU:
Вадим Олейник - певец. Его страсть - музыка, футбол и девушки. Выпускник «Фабрики звезд» с огромной аудиторией фанаток. Отношения заводит преимущественно с участницами проектов, в которых участвует. Играет в футбольной команде звезд «Маэстро». Когда не играет, то обязательно смотрит матчи в компании друзей на стадионе или по телевизору. О собственной семье почти не рассказывает. Зато охотно делится новостями из творческой жизни.

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/ObozTV/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/oboz_tv/

Більше новин: https://www.obozrevatel.com/

Дивитися відео на каналі "Обозреватель"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie