Відчуватимемо вину до кінця свої днів — Садовий про трагедію на Грибовицькому звалищі.

Дивіться також: документальний фільм hromadske про трагедію на Грибовицькому звалищі «Поховані сміттям»: youtu.be/xYpUIWXU7os
30 травня минає п’ята річниця трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом. Трьохсотметровою лавиною сміття засипало чотирьох людей — співробітника Львівського комунального підприємства «Збиранка» та трьох пожежників, які гасили наймасштабнішу за всю історію звалища пожежу.
У березні, за два місяці до п’ятої річниці трагедії, hromadske випустило фільм «Поховані сміттям» із розповідями трьох вдів пожежників про дні до і після обвалу, їхніми версіями причини загибелі чоловіків та того, хто в цьому винен. Ми також записали і обвинувачених, і учасників гасіння та операції з пошуку засипаних сміттям.
Зрештою ми прийшли до міського голови Львова Андрія Садового розпитати, чи не відчуває він себе головним відповідальним за трагедію.
У фільм увійшов невеликий епізод нашого інтерв’ю. Пропонуємо розширену відеоверсію цієї емоційно складної розмови.

Підпишіться на нас, щоб не пропустити головних новин України та світу:
goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Ми створюємо мультимедійний контент і висвітлюємо важливі теми з різних куточків України, щоб ви завжди були в курсі подій і дізнавались про найважливіше у зручному для вас форматі.
Підтримайте hromadske, долучайтесь до нашої спільноти Друзів, щоб разом розповідати важливі історії : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

Мы создаем мультимедийный контент и освещаем важные темы из разных уголков Украины, чтобы вы всегда были в курсе событий и узнавали о самом важном в удобном для вас формате.
Поддержите hromadske, присоединяйтесь к нашему сообществу Друзей, чтобы вместе рассказывать важные истории : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

We create multimedia content and cover important topics from every part of Ukraine to make sure you always know what's going on and get the latest news in the format most suitable for you personally.
Support hromadske, join our community of Friends to tell important stories together : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature
_________________________________
Сайт hromadske:
hromadske.ua/

Ми у соцмережах:
Фейсбук: fb.com/hromadskeua
Твіттер: twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: t.me/hromadske_ua
Інстаграм: instagram.com/hromadske.ua
_________________________________
#громадське #Садовий #Грибовичі

Дивитися відео на каналі "Громадське Телебачення"