НТА
12
5.00

Передавала «Самопомочі» комунальні приміщення за заниженими цінами: Інні Свистун вручили підозру.

🔔 Підписатися на наш канал http://bit.ly/2Th2hKy

Для своїх і оренда дешевша. Партія львівського міського голови Андрія Садового “Самопоміч” отримує в оренду міські приміщення за необґрунтовано заниженими цінами. Про це стало відомо із повідомлення прокурорки Львівської області Ірини Діденко. За її інформацією, станом на 2019 рік в управлінні комунальної власності міськради були 1980 договорів про оренду майна, що належить місту. При цьому 16 із них міські управлінці вибірково укладали за ставкою 2% від вартості приміщень, а не 6%, як того вимагає затверджена методика. Серед переліку тих, з ким укладали такі договри і громадська організація "Самопоміч".

До слова, сьогодні кумі міського голови Львова, очільниці Управління комунальної власності міста та депутатці Львівської обласної ради від "Самопоміч" Інні Свистун прокуратура вручила підозру. Чиновниці закидають недобросовісну роботу, внаслідок якої лише за 2019 рік міський бюджет недоотримав 1 189 049 грн. Також слідство перевіряє факт заниження вартості об’єктів нерухомості, що тягне за собою зменшення вартості оренди.

http://www.nta.ua
https://www.facebook.com/NTAchannel
https://t.me/pryamamova
https://www.instagram.com/nta_tv_channel/
https://twitter.com/TelekanalNTA
https://m.me/NTAchannel

Дивитися відео на каналі "НТА"

НТА онлайн

НТА

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie