Дебати Тимофія Милованова і Юрія Бутусова: прямий ефір / Мокрик По Живому.

Головний редактор сайту Цензор.Нет Юрій Бутусов і голова Наглядової ради «Укроборонпрому», радник глави Офісу Президента Тимофій Милованов зустрінуться в прямому ефірі hromadske.ua для дебатів.

Раніше Бутусов публічно звинуватив Милованова в корупції через те, що його Київська школа економіки отримала замовлення від «Укроборонпрому» одночасно з тим, як Милованов увійшов до Наглядової ради оборонного концерну. У відповідь Милованов викликав на Бутусова на «інтелектуальну дуель» і закликав розкрити джерела свого фінансування.

Модератор — Данило Мокрик.

Підпишіться на нас, щоб не пропустити головних новин України та світу:
goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Ми створюємо мультимедійний контент і висвітлюємо важливі теми з різних куточків України, щоб ви завжди були в курсі подій і дізнавались про найважливіше у зручному для вас форматі.
Підтримайте hromadske, долучайтесь до нашої спільноти Друзів, щоб разом розповідати важливі історії : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

Мы создаем мультимедийный контент и освещаем важные темы из разных уголков Украины, чтобы вы всегда были в курсе событий и узнавали о самом важном в удобном для вас формате.
Поддержите hromadske, присоединяйтесь к нашему сообществу Друзей, чтобы вместе рассказывать важные истории : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

We create multimedia content and cover important topics from every part of Ukraine to make sure you always know what's going on and get the latest news in the format most suitable for you personally.
Support hromadske, join our community of Friends to tell important stories together : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature
_________________________________
Сайт hromadske:
hromadske.ua/

Ми у соцмережах:
Фейсбук: fb.com/hromadskeua
Твіттер: twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: t.me/hromadske_ua
Інстаграм: instagram.com/hromadske.ua
_________________________________
#громадське #Мокрик #Милованов

Дивитися відео на каналі "Громадське Телебачення"