«ПВК Семенченка», вагнерівці і Свинарчуки: інтерв’ю з агентом Євгеном Шевченком / Мокрик По Живому.

СБУ підозрює «агента НАБУ» Євгена Шевченка у створенні приватної військової компанії разом із екснардепом Семеном Семенченком. Раніше він з’являвся у багатьох резонансних справах: і щодо зриву спецоперації із затримання «вагнерівців» (нещодавно дав про це інтерв’ю Bellingcat), і у «справі Свинарчуків», і в історії про найбільший хабар готівкою в історії України — у справі Миколи Злочевського.
Наскільки обґрунтовані підозри, які висуває йому СБУ, звідки він знає про «вагнерівців» і чому його всюди так багато — Євген Шевченко розповідає в інтерв’ю hromadske.ua у програмі «Мокрик По Живому».

Підпишіться на нас, щоб не пропустити головних новин України та світу:
goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Ми створюємо мультимедійний контент і висвітлюємо важливі теми з різних куточків України, щоб ви завжди були в курсі подій і дізнавались про найважливіше у зручному для вас форматі.
Підтримайте hromadske, долучайтесь до нашої спільноти Друзів, щоб разом розповідати важливі історії : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

Мы создаем мультимедийный контент и освещаем важные темы из разных уголков Украины, чтобы вы всегда были в курсе событий и узнавали о самом важном в удобном для вас формате.
Поддержите hromadske, присоединяйтесь к нашему сообществу Друзей, чтобы вместе рассказывать важные истории : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

We create multimedia content and cover important topics from every part of Ukraine to make sure you always know what's going on and get the latest news in the format most suitable for you personally.
Support hromadske, join our community of Friends to tell important stories together : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature
_________________________________
Сайт hromadske:
hromadske.ua/

Ми у соцмережах:
Фейсбук: fb.com/hromadskeua
Твіттер: twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: t.me/hromadske_ua
Інстаграм: instagram.com/hromadske.ua
_________________________________
#громадське #Мокрик #ЄвгенШевченко

Дивитися відео на каналі "Громадське Телебачення"