Путін переграв Байдена? Все про зняті санкції проти Північного потоку-2 і саміт НАТО без України.

Чи справді ми почали втрачати підтримку західних партнерів? Граємо на випередження російських пропагандистів і пояснюємо, що ж відбувається.

Богдан Буткевич аналізує дві важливі події: по-перше, Україну не запросили на саміт НАТО, по-друге, президент США Джо Байден заявив, що його адміністрація вирішила скасувати санкції щодо газопроводу "Північний потік-2", оскільки проєкт майже закінчений, а санкції зашкодять відносинам із європейськими союзниками.

Минулого тижня Державний департамент заявив, що російська компанія, яка стоїть за трубопроводом, Nord Stream 2 AG, та її німецький генеральний директор Маттіас Варніґ, наближений до президента Росії Володимира Путіна, займаються діяльністю, яка є підсанкційною. Але адміністрація Байдена відмовилася від санкцій, оскільки це відповідало національним інтересам США.

Тож саме час розібратися, чи справді Путін когось там переграв і що нам усім із цього?

Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили й дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для Цензор.НЕТ.

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all
Facebook - www.facebook.com/censor.net/
Twitter - twitter.com/censor_net
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"