Бойовий Кравчук, феєричний ТБ-тупізм Щасливої, ковідіот Лещенко, фейк від Шмигаля і судові Вовки.

Друзі, вітаємо на шостому випуску політико-сатиричного "ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу" на Цензор.НЕТ!

Сьогодні ми до вас із веселими й хорошими новинами – Всесвіт за тиждень дав нам купу приводів посміятися

“Украінскій рускій” від Мендель
І знову ВОНА! Юлія Мендель, яка ніяк не піде на ТБ-дембель. І навіть більше – речниця президента України починає говорити ніби якийсь речник президента Росії! А саме – хоче розвивати російську мову в Україні, щоб “демонополізувати” так звану “українську російську”. Що ж, “українську англійську” вона, здається, вже демонополізувала.

🟡 Фейк від Шмигаля
Підсвинкохолдер пан Шмигаль виявився ще тим баяністом! Він знайшов україномовну версію сайту НАТО і вирішив, що це – заслуга саме його влади, хоча українською веб-портал НАТО запрацював ще у 2009-му! Набагато раніше, аніж в київських кафе почали звертатися до відвідувачів українською.

🟢 Бойовий Кравчук
Наш найбойовитіший підсвинок тривожного часу вирушає до першого президента України, голови української делегації в ТКГ Леоніда Макаровича Кравчука. Він цього тижня вразив усіх – своїм детальним планом оборони на випадок повномасштабного вторгнення армії РФ. Русскій мір не пройде!

🟠 “Космина тижня”: ДУМА ПРО МАКАРИЧА
...в діда Макарича — змащена зброя,
снайперське око й пристріляний дім.
з дідом не варто вдавати героя
тим, хто не хоче піти молодим!

Судові Вовки
Вовками все ж таки стають, а не народжуються. Наше наступне бідне свиненятко дістається легендарному голові Окружного адміністративного суду Києва Павлові Вовку і його рідному брату – Юрію Зонтову. То як же його справді славетний брат із Зонтова перетворився на Вовка? Розслідуємо головну таємницю українського правосуддя!

🟡 ОБЛТРЕШПОСТАЧ: підсвинок для “Батьківщини” Тимошенко
Спонсором рубрики “Облтрешпостач” у нас сьогодні виступає партія “Батьківщина”. Дякуємо її партійцям - за те, що навчилися-таки смалити незгірш за маму Юлю, особливо - народний депутат Костянтин Бондарєв, який по п’янці приїхав бикувати до Київської обласної ради.

Ковідіот Лещенко
Нині непочесне звання “Ковідіот тижня” здобуває член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко. Ніхто так пристрасно не зализує всі невдачі чинної влади, як пан Лещенко. І особливо по-блюзнірськи це звучить, коли він виправдовує перше місце України в Європі з поширення ковіду.

🟢 КАНАЛізація. Феєричний ТБ-тупізм Щасливої
Вітайте нову рубрику – “КАНАЛізація”! Тут ми знову ж таки боремося з фейками, маніпуляціями та дезінформацією в, здавалося би, безнадійному місці - на телеку. Але ми не опускаємо рук. І от сьогодні в нас етері – телеканал “Прямий” та ведуча Даша Щаслива. Яка летальна зброя – це та, зброя що “летає”. Серйозно, не жартуємо!

Ставте вподобайку цьому відео, залишайте коментар та підписуйтеся, щоб не нічого пропустити!

Програма "Підсвинки тижня шоу" підготовлена та розміщена каналом "Цензор.НЕТ" в рамках реалізації проєкту з медіаграмотності та протидії дезінформації в українських медіа за підтримки Представництва "Фонду Фрідріха Науманна за Свободу" в Україні.

У програмі висловлено виключно погляди авторів. Вони не обов'язково відображають позицію Представництва "Фонду Фрідріха Науманна за Свободу" в Україні.

Дивитися відео на каналі "Censor"