Українські добровольці: Росія «обламала об нас зуби».

На Донеччині представники патріотичних організацій готуються до можливого вторгнення Росії. Днями біля Добропілля пройшов вишкіл активістів обласної громадської спілки «Захисники Донеччини», які готові у будь-який момент момент взяти зброю в руки в разі загрози.

За словами організатора вишколу, Геннадія Четверьова, одночасно тренується чотири представника з міста. Потім вони передають отримані знання своїм бойовим групам. А наступного разу вже інша четвірка приїздить на навчання.

Віталій Пилипенко, колишній командир взводу розвідки 81 ОМБр, який на вишколу був присутній в якості інструктора з тактики бою розповів, що патріоти Донеччини не бояться агресії Росії, бо тривалий час готувалися до цього.

Росія останніми тижнями активно нарощує військову присутність біля українських кордонів і в окупованому Криму. За даними розслідувачів, вже стягнула 80 тисяч військових до східного кордону з Україною та у Криму. Також розслідувачам вдалося зафіксувати великий табір російських військових у Воронезькій області, за 250 кілометрів від кордону з Україною.

Підписатись на наші канали
Радіо Свобода Україна: bit.ly/radiosvoboda-ukraine
Програми та трансляції: bit.ly/radiosvoboda-youtube

Ми у соцмережах
www.facebook.com/radiosvoboda.org/
twitter.com/radiosvoboda
instagram.com/radio.svoboda

telegram.me/svoboda_radio
vk.com/radiosvobodaua
ok.ru/radiosvoboda

App Store apple.co/2ODmqdY
Google Play bit.ly/2ONTn7g

#Росія #Україна #Війна #РадіоСвобода #РадіоСвободаУкраїна

Дивитися відео на каналі "Радіо Свобода"