Звільнення голови НБУ: радник Зеленського та депутат «Голосу» посперечались в ефірі 24 каналу.

Радник президента з питань економіки Олег Устенко та Ярослав Железняк із фракції "Голос" прокоментували відставку голови Нацбанку Якова Смолія. Він заявив, що йде з посади через політичний тиск. Проте радник президента вважає, ніякого тиску не було. Натомість Железняк захищає політику Нацбанку останніх років.
Читати на сайті: 24tv.ua/n1374060

Дивитися відео на каналі "24 Канал"
ОБСЄ фіксує важливі докази російської агресії на Донбасі, InformNapalm.

ОБСЄ фіксує важливі докази російської агресії на Донбасі, InformNapalm.

Під час спеціального засідання Постійної ради ОБСЄ, 31 березня, було досягнуто консенсусу серед країн-учасниць щодо продовження мандату місії в Україні. Але це давалося дуже важко. Деякі держави намагалися блокувати рішення про продовження мандата...

1

Мультики з вовни: неймовірне захоплення

Мультики з вовни: неймовірне захоплення

Андреа Лав – аніматорка-самоучка з Порт-Таунсенда, що у штаті Вашингтон. Усіх героїв та реквізит для своїх роликів вона створює власноруч – із вовни. Читати на сайті:

Зеленський розігнав  «вовче лігво» , Право на правду.

Зеленський розігнав «вовче лігво» , Право на правду.

Нарешті це сталося – Окружний адміністративний суд Києва, який став уособленням продажності українського правосуддя, буде ліквідовано. Законопроєкт про його ліквідацію президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради. Читати на сайті:

Україна висилає старшого дипломата Росії

Україна висилає старшого дипломата Росії

Україна висилає російського дипломата у відповідь на аналогічний крок Москви. Київ вимагає від старшого дипломата посольства Росії залишити територію України впродовж 72 годин, починаючи з 19 квітня. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у F...

Спасибо Путлеру за Украину!, Думки мої тихі

Спасибо Путлеру за Украину!, Думки мої тихі

Россияни уже 20 лет подряд избирают прекрасного президента-украинофила. Ведь вроде бы выбирают они его себе, но вот уже который год Путин в первую очередь думает об Украине. Читати на сайті:

1