Подвійний УДАР: Клички проти Зеленського. Кому треба боятися? - Без цензури

Що не поділили президент Зеленський і мер Києва Віталій Кличко? Чому силовики різко й прискіпливо зацікавилися столичним головою зокрема і роботою КМДА загалом? Іншими словами, для чого Зеленський тисне на Кличка?

Сьогодні в "Без цензури" Богдан Буткевич розкладає по поличках новоявлений конфлікт між Зеленським та Кличком.

Тиждень Державна фіскальна служба під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури проводила обшуки в департаменті земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації (КМДА).

А вже сьогодні в гості до будинку Віталія Кличка прийшла Служба безпеки України. І хоча пізніше СБУ заявила, що приходила начебто не до самого Кличка, осад, як-то кажуть, лишився. Та й камера відеоспостеження, встановлена на його поверсі, зафіксувала, що ці люди підіймалися на його поверх і дзвонили та стукали в двері квартири Кличка.

Хто і за що воює в Києві? До чого тут священна корова рейтингів? Та які наслідки для самого Зеленського може мати тиск на вельми популярного політика?

Як вам столичні пристрасті? Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили й дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для Цензор.НЕТ.

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all
Facebook - www.facebook.com/censor.net/
Twitter - twitter.com/censor_net
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"