Повітряний пірат Лукашенко. Як Україна допомагає Лукашенку полювати на опозицію? - Без цензури

Як ви вже найпевніше в курсі, у Мінську затримали опозиційного білоруського журналіста Романа Протасевича. Він – колишній редактор головного опозиційного телеграм-каналу Білорусі NEXTA, а нині – редактор телеграм-каналу "Білорусь головного мозку".

Затримання відбулося після того, як влада Білорусі екстрено посадила літак Ryanair, яким він летів з Афін до Вільнюса.

Богдан Буткевич аналізує ситуацію по гарячих слідах. Чому те, що сталося – великий прецедент і ще більша небезпека? Як затримання опозиційного білоруського журналіста доводить, що "вагнерівська" спецоперація таки існувала? Якої реакції можна чекати від Євросоюзу і чому не варто аж так сильно сподіватися на щось більше за "глибоку стурбованість"?

А ще згадаємо про вже виключеного зі "Слуги народу" Євгенія Шевченка, який мало не молиться на Лукашенка, та Іллю Киву, який вже пообіцяв такі ж репресії. Хто ще в Україні страждає на "лукашенківський синдром" і чи поменшає їх після акту повітряного піраства?

А що ви про все це думаєте? Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили й дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для Цензор.НЕТ.

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all
Facebook - www.facebook.com/censor.net/
Twitter - twitter.com/censor_net
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"