Карантин у Києві: як в столиці дотримуються введенних заходів проти коронавірусу.

UA: За даними МОЗ, на 24 березня, у Києві та області зафіксовано 44 випадки зараження хворобою коронавірусу COVID-19. Мер Києва, Віталій Кличко розповів, що при погіршенні ситуації, у столиці будуть перекриті шляхи на в'їзд ти виїзд з міста. Наш журналіст проінспектував київський район Оболонь і пересвідчився, що наразі карантин дотримується погано. Працюють кафе, люди гуляють з дітьми, в супермаркетах велике скупчення.

RU: По данным Минздрава, на 24 марта в Киеве и области зафиксировано 44 случая заражения болезнью коронавируса COVID-19. Мэр Киева, Виталий Кличко рассказал, что при ухудшении ситуации, в столице будут перекрыты пути на въезд ты выезд из города. Наш журналист проинспектировал киевский район Оболонь и убедился, что пока карантин соблюдается плохо. Работают кафе, люди гуляют с детьми, в супермаркетах большое скопление.

Всі новини за темою: https://www.obozrevatel.com/topic/koronavirus-2019-ncov/

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/obozrevatel/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/obozrevatel.ua/

Більше відео: https://www.obozrevatel.com/tv/

#коронавірус #Київ #карантин

Дивитися відео на каналі "Обозреватель"

FoodOboz: фруктовий мікс салат

Обозреватель

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie