«Тріщить по швах»: чому провалилася реформа поліції.

У 2015 році в Україні стартувала реформа поліції. Почали з патрульних. Реформа обіцяла перетворити старий корумпований орган на аналог західних правоохоронних органів.
Багато активних свідомих громадян пішли служити у поліцію, сподіваючись повернути довіру суспільства до правоохоронців. Але вже скоро експерти та самі поліцейські почали нарікати на провал реформи.
То що пішло не так? Дивіться у документальній історії, підготовленій за підтримки International Women's Media Foundation.

Підпишіться на hromadske, щоб не пропустити головних новин України та світу:
goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Ми створюємо мультимедійний контент і висвітлюємо важливі теми з різних куточків України, щоб ви завжди були в курсі подій і дізнавались про найважливіше у зручному для вас форматі.
Підтримайте hromadske, долучайтесь до нашої спільноти Друзів, щоб разом розповідати важливі історії : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

Мы создаем мультимедийный контент и освещаем важные темы из разных уголков Украины, чтобы вы всегда были в курсе событий и узнавали о самом важном в удобном для вас формате.
Поддержите hromadske, присоединяйтесь к нашему сообществу Друзей, чтобы вместе рассказывать важные истории : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

We create multimedia content and cover important topics from every part of Ukraine to make sure you always know what's going on and get the latest news in the format most suitable for you personnally.
Support hromadske, join our community of Friends to tell important stories together : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature
_________________________________
Сайт hromadske:
hromadske.ua/

hromadske у соцмережах:
Фейсбук: fb.com/hromadskeua
Твіттер: twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: t.me/hromadske_ua
Інстаграм: instagram.com/hromadske.ua
_________________________________
#громадське #Поліція #РеформаПоліції

Дивитися відео на каналі "Громадське Телебачення"