Треш, угар і РПЦ. Огляд весняного загострення - Без цензури

Про що розказувала Оксана Марченко у новій серії "Паломниці"? Як кума Володимира Путіна рветься у велику українську політику через кістки та черепи? І як філія Російської православної церкви в Україні переживає весняне загострення?

Богдан Буткевич уважно все це подивився і підготував для вас веселий та іронічний розбір весняного мракобісся. Бо як ще на це все можна дивитися без сміху?

Отже, світ побачила чергова серія шедевру, з претензією на "Оскар". Жарт, звісно ж. Мова про черговий випуск псевдоправославного треш контенту від Оксани Марченко, з якої технологи ОПЗЖ наманаються виліпити захисницю "русского мира".

Отож, треш, угар і нічого святого. Що нового ми дізналися про Марченко, Медведчука і "русский мир"? Навіщо Марченко, маючи відкриту форму сухот, ходила на роботу?! Така собі біологічна бомба прирскореної дії.

Як актор "Дизель шоу" Євген Сморигін і боксер Олександр Усик допомагали Оксані Марченко рекламувати себе? І чому Усик несподівано пішов проти "паломніци"?

Як вам таке весняне "фаєр-шоу"? Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили й дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для Цензор.НЕТ.

А ще - стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all​
Facebook - www.facebook.com/censor.net/​
Twitter - twitter.com/censor_net​
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"