Кого заблокують далі. Скільки ще вати треба «підпалити» ? - Без цензури

Пропагандисти трьох медіа-борделів Медведчука просили про журналістську солідарність, тож хочемо підтримати їх, але у своєму стилі.

Марина Данилюк-Ярмолаєва підготувала епічний огляд тих, за ким іще плачуть санкції за роботу проти України. А перед тим, як копнути глибше і звернути увагу СБУ та РНБО на те, кого іще варто було би заблокувати, Марина зібрала найкраще із виття на болотах російської пропаганди.

Ввечері 4 лютого стало відомо, що улюблені хвойдарні ОПЗЖ ЗІК, 112 та Ньюзвас оскаржили у Верховному Чуді своє закриття. Отже, на нас чекає епічна битва Зеленського і сектою аквафрешевих.

Як ватні медіапомийки борються за право годувати українців інформаційним лайном із каналізації Медведчука? За що і кого ведучі заблокованих телеканалів погрожують розстрілами? (Так, розстрілами, вам не почулося!)

В кого найбільше палає через закриття філій російської пропаганди в Україні? Що вони розказують про Володимира Зеленського і як він у їхніх вустах повільно стає мало не найбільшим бандерівцем і взагалі втіленням всього світового зла? Словом, виття на болотах стоїть таке, що аж вуха закладає!

А як ви ставитеся до блокування телеканалів Медведчука? Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили.

Дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для порталу "Цензор.НЕТ", в нас нічого особистого - тільки факти. Тут ми разом із вами відвойовуємо український ютуб!

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all​
Facebook - www.facebook.com/censor.net/​
Twitter - twitter.com/censor_net​
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"
Акція на захист Гостиного двору, з вимогою до уряду негайно рятувати будівлю!.

Акція на захист Гостиного двору, з вимогою до уряду негайно рятувати будівлю!.

Помста за кума. Як Кремль кидає  «отвєтку»  війною - Без цензури

Помста за кума. Як Кремль кидає «отвєтку» війною - Без цензури

Як Путін мститься за санкції проти Медведчука і перетворює Зеленського на Порошенка? Сьогодні у свіжому "Без цензури" із Богданом Буткевичем. Одразу після рішення Володимира Зеленського атакувати Віктора Медведчука "Без цензури" прогнозував – Путі...

2 1

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: вакцинації - так/ні / хто проти української мови / зрада, Вагнер та Арєстові.

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: вакцинації - так/ні / хто проти української мови / зрада, Вагнер та Арєстові.

2

ЗЕ-ОПЗЖ проти мови. Як «слуги» і Оксана Марченко оголосили війну українській - Без цензури

ЗЕ-ОПЗЖ проти мови. Як «слуги» і Оксана Марченко оголосили війну українській - Без цензури

Слуги народу, ОПЗЖ і Оксана Марченко об'єднали зусилля, і якщо ви думали, що за щось хороше то ні. Їм дуже не подобається закон про мову, зокрема - про українську в сфері обслуговування. Як "слуги народу" підігрують ОПЗЖ, а ще - смажені факти про ...

1 6

Війна,  «вагнерівці» , зрада. Як Зеленський іде в ідеальний шторм - Без цензури

Війна, «вагнерівці» , зрада. Як Зеленський іде в ідеальний шторм - Без цензури

Як Володимир Зеленський вперто рухається в ідеальний шторм зі зради, абсурду, вагнергейту і не дуже розумних ігрищ, які тільки посилюють ненависть до нього з усіх боків? Сьогодні у військово-політичному "Без цензури" із Богданом Буткевичем. Після ...

4 1454