Censor
29
5.00

Лакшері-палати для VIPів. Як можновладців лікуватимуть від вірусу - Без цензури

Не такий страшний коронавірус, як вірус корупції, який в Україні з особливим цинізмом супроводжує пандемію. У новому випуску «Без цензури» Марина Данилюк-Єрмолаєва розповідає про одиночні палати для VIP-пацієнтів на тлі медичного колапсу по всій країні.

Облаштувати ізольовані від інших приміщень палати площами не менше 13 квадратів із затіненими вікнами, зарезервувати кращий медперсонал та операційні з необхідними ліками - це далеко не повний перелік того, як лікуватимуть можновладців і їхніх соратників від коронавірусу за рахунок інших українців.

Хто ініціював і підписував накази про особливі умови для депутатів та інших слуг народу? Наскільки це законно? Чому київська влада не може узгодити навіть версії побрехеньок про лакшері-палати для особливих пацієнтів?

А поки VIPи бронюють собі медперсонал, у регіонах медики заражаються коронавірусом, бо не мають елементарних засобів захисту.

Дивіться «Без цензури» - проект журналістських історій на Youtube спеціально для Цензор.НЕТ. Нічого особистого - лише факти.

Дивитися відео на каналі "Censor"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie