Руки геть від мови! Що не так з «украинским русским» ? - Без цензури.

Що не так із "украинским русским" і що треба робити з людьми, які просувають захист російської мови в Україні на державному рівні?

Марина Данилюк-Ярмолаєва смачно й іронічно пояснює, як ті, хто не знають і не люблять української мови, намагаються впарити нам гібрид носорога і тульського пряника.

Не віддавати росіянам "украинский русский" раптом вирішили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, прес-секретарка президента Юлія Мендель, ну і куди ж без Олексія Арестовича в такому питанні.

Хто та єдина людина у світі, яка аплодує таким ідеям? Навіщо "украинский русский" Авакову і до чого тут вибори в Харкові? Що насправді принесе захист російської мови Україні? Та які наслідки матиме захист російської мови для Зе-влади? Згадуємо не вивчені колишніми "регіоналами" уроки.

Намагання "впихнути невпихуєме", тобто "украінскій рускій" – дуууже погана ідея, і Марина Данилюк-Ярмолаєва докладно пояснює, чому.

А що ви думаєте про ідею захищати російську мову в Україні?

Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили й дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для Цензор.НЕТ.

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all
Facebook - www.facebook.com/censor.net/
Twitter - twitter.com/censor_net
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"