ЗЕ-ОПЗЖ проти мови. Як «слуги» і Оксана Марченко оголосили війну українській - Без цензури

Слуги народу, ОПЗЖ і Оксана Марченко об'єднали зусилля, і якщо ви думали, що за щось хороше то ні. Їм дуже не подобається закон про мову, зокрема - про українську в сфері обслуговування.

Як "слуги народу" підігрують ОПЗЖ, а ще - смажені факти про Олександра Корнієнка – у свіжому "Без цензури" від Марини Данилюк-Ярмолаєвої.

Хрестовий похід проти української оголосили "слуга" Олександр Корнієнко й Ліза Богуцька, разом з іншими однопартійцями, та українофоби з ОПЗЖ. До речі, останні ще й синхронізують антиукраїнські зусилля в регіонах. Так, у Дніпрі справжній "новий русскій" Геннадій Гуфман ігнорує закон про мову в сесійному залі й називає російську "восточноукраиским языком".

Чому "слуги" раптом вирішили допомогти ОПЗЖ у боротьбі проти української мови? Як проросійські сили воюють з українською в регіонах? І як етнічна малороска Оксана Марченко бореться за російську мову в Україні?

А на десерт - смажені факти від "Без цензури". Як майбутній голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко і майбутній нардеп Олександр Санченко підпилі грали на гітарі й співали трохи сороміцьких пісень;)

Як гадаєте, чи вдасться "слугам" спільно з ОПЗЖ виграти цей мовний батл? Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили.

Дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для порталу "Цензор.НЕТ", в нас нічого особистого - тільки факти. Тут ми разом із вами відвойовуємо український ютуб і будуємо ком'юніті розумних людей!

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all
Facebook - www.facebook.com/censor.net/
Twitter - twitter.com/censor_net
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"