Срібна кнопка нарешті у нас! А «слуги народу» хочуть закрити рота Цензору.

Маємо одразу дві гарні новини: по-перше, до нас нарешті доїхала срібна кнопка. А по-друге, маємо гарні докази того, що наша робота дошкуляє владі – її представник, зловживаючи захистом авторських прав на Youtube, воює із Цензор.нет.
Депутат від "Слуги народу" Олександр Куницький, відомий як блогер ZPSanek, зачищає медіа-поле від критики власної персони, і Цензор.НЕТ потрапив під роздачу.

Через подану вручну скаргу канал отримав попередження за порушення авторських справ у сатиричній програмі "ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу" – там ми висміювали "битву на телефонах" між Олександром Куницьим та Миколою Тищенком.

Ми опротестували це попередження, і Youtube прийняв цей протест і переслав їх скаржнику. Це означає, що протест легітимний. Якщо протягом 10 календарних днів скардник не підтвердить похід до суду, Youtube відновить вилучене відео.

Відео було вилучено скаржником з політичних міркувань, які є наступом на свободу слова, адже є всі ознаки добросовісного використання уривка.

Видалене відео за скаргою мало тривалість 31 хвилину, а фрагмент із участю скаржника тривав 20 секунд.

Як вказано у довідці Youtube, у США авторські права обмежуються принципом "добросовісного використання", згідно з яким використання захищеного авторським правом матеріалу з метою критики, коментування, повідомлення в новинах, навчання, поглиблення знань або дослідження може вважатися добросовісним.

Саме для цього в 31-хвилинному відео був використаний 20-секундний фрагмент, який обурив скаржника. Це відео проекту "ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу", який виходить в рамках реалізації проєкту з медіаграмотності та протидії дезінформації в українських медіа за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Фрагмент був використаний у проекті з протидії дезінформації для поглиблення знань, коментування та критики. Критика стосувалася члена провладної фракції "Слуга народу", яким є скаржник Олександр Куницький.

Матеріал використовувався з некомерційною освітньою метою, при цьому з оригіналу був взятий лише невеликий фрагмент.
На додачу, таке використання НІЯК не перешкоджало власнику авторських прав отримувати дохід від оригінального твору.

На нашу думку, в цій скарзі має місце зловживання захистом авторського права та інструментів Youtube задля придушення свободи слова в Україні та політичної розправи із незалежним медіа-проектом, який критикує владу.

Цензор.НЕТ - це одне із найпопулярніших в Україні інтернет-видань. Воно критикує владу, за що її представники вже цькування головного редактора Юрія Бутусова.

Тож вдячні за вашу підтримку!

Дивитися відео на каналі "Censor"
Китайський  «Крим»  Хто і як розпочне Третю Світову і до чого тут Україна? - Без цензури.

Китайський «Крим» Хто і як розпочне Третю Світову і до чого тут Україна? - Без цензури.

#taiwanchinanews, #taiwan, #china Що нам до Тайваню і до чого тут український Крим? Через напруження з Китаєм у Тайвані чекають на війну у будь-яку мить. Що відбувається на тих далеких краях? І чому це важливо для цілого світу? У свіжому "Без ценз...

1

Кому загрожує  «Рошен»  і як воюють за Киву? - Акторка Ірма Вітовська-Ванца – гостя Легко-шоу.

Кому загрожує «Рошен» і як воюють за Киву? - Акторка Ірма Вітовська-Ванца – гостя Легко-шоу.

Недільне “Легко-шоу” на Цензор.НЕТ летить до вас, любі друзі та подруги! Війна за Киву, музичні хіти від “слуги народу”, роздуми про те, кому загрожують цукерки “Рошен”, а ще – трохи Надії Савченко – в легко-іронічному меню. А в рубриці #Шоубісики...

1 82

Кива – на вихід? Як Льовочкін воює з Медведчуком і використовує «проффесора» Іллю - Без цензури.

Кива – на вихід? Як Льовочкін воює з Медведчуком і використовує «проффесора» Іллю - Без цензури.

Шок і трепет у свіжому «Без цензури» від Богдана Буткевича!️️️ Як сталося, що Іллю Киву, цього улюбленця Медведчука, виключили із ОПЗЖ? Чи не виключили? Що взагалі відбувається і хто не може поділити Киву, як би дико це не звучало? Спочатку Кива з...

«Слуга»  Неклюдов напав на Рошен. А ще жахливо заспівав

«Слуга» Неклюдов напав на Рошен. А ще жахливо заспівав

Добірка трешу й веселощів від "слуг народу" за останній тиждень – ковід-дисиденти, співаки-аматори, а ще – борці із "Рошеном"! Ні, це не жарт, бо один із нардепів монобільшості вимагав скликати РНБО, аби та заборонила солодощі, які полюбляють жува...

6 84

Нічні жахи Скабєєвої. Як пропагандистка голови Пентагону злякалася

Нічні жахи Скабєєвої. Як пропагандистка голови Пентагону злякалася

Хто такий очільник Пентагону Ллойд Остін? І чому його візит до України не на жарт рознервував російських пропагандистів? Як тут не пригадати меми про "натовську воєнщину" та інші епічні фантазії росіян? Ллойд Джеймс Остін III — випускник Військово...