#ПорєбрікNews: інтернет в РФ потрапив в ізоляцію, в ДНР окупанти провели свій форум та вороги РФ №1.

UA:
У Росії з 1 листопада набула чинності значна частина положень так званого закону про "суверенний Рунет". Документ зобов'язує інтернет-провайдерів встановлювати обладнання, яке при виникненні загроз безпечній роботі мережі дозволить Роскомнагляду централізовано керувати нею. Зокрема це має дозволити відключати російський сегмент інтернету від всесвітньої мережі.

На зустрічі з представниками громадськості в Калінінградській області президент РФ Володимир Путін висловив ідею створення студентських медичних загонів - за аналогією зі будзагонами. За задумом глави держави, ці загони будуть їздити по регіонах і консультувати населення з питань, пов'язаних зі здоров'ям.

У Донецьку провели економічний міжнародний форум паралельно з інвестиційним форумом України в Маріуполі. За даними терористів, у рамках форуму "ДНР" відвідали 250 делегатів із 17 країн світу.

За результатами опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки, найбільш недружніми країнами по відношенню до Росії є США (67%) і Україна (53%).

RU:
В России с 1 ноября вступила в силу значительная часть положений так называемого закона о "суверенном Рунете". Документ обязывает интернет-провайдеров устанавливать оборудование, которое при возникновении угроз безопасной работе сети позволит Роскомнадзору централизовано управлять ею. В частности, это должно позволить отключать российский сегмент интернета от всемирной сети.

На встрече с представителями общественности в Калининградской области президент РФ Владимир Путин высказал идею создания студенческих медицинских отрядов — по аналогии со стройотрядами. По задумке главы государства, эти отряды будут ездить по регионам и консультировать население по вопросам, связанным со здоровьем.

В Донецке провели экономический международный форум параллельно с инвестиционным форумом Украины в Мариуполе. По данным террористов, в рамках форума "ДНР" посетили 250 делегатов из 17 стран мира.

По результатам опроса Всероссийского центра изучения общественного мнения, наиболее недружественными странами по отношению к России являются США (67%) и Украина (53%).

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/ObozTV/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/oboz_tv/

Більше відео: https://www.obozrevatel.com/tv/

Дивитися відео на каналі "Обозреватель"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie