#ПорєбрікNews: Аксьонов, посли Польщі та Ізраїлю влаштували паніку через Бандеру.

UA:
Ватажок окупованого Криму Сергій Аксьонов вийшов з себе через вшанування лідера ОУН Степана Бандери. У Facebook окупант влаштував паніку через "бандерівщину", яку він назвав "прокляттям України".

Посол Польщі Бартош Ціхоцький і посол Ізраїлю Йоель Ліон засудили вивішування Київською міською державною адміністрацією банера, який зображує лідера ОУН Степана Бандеру, в честь святкування 111 річниці з дня його народження.

У польському селі Лабуне школярі виступили з танцювальним номером, в якому відбулося масове вбивство в’язнів нацистського табору смерті Аушвіц.

RU:
Главарь оккупированного Крыма Сергей Аксенов вышел из себя из-за чествования лидера ОУН Степана Бандеры. В Facebook оккупант устроил панику из-за "бандеровщины", которую он назвал "проклятием Украины".

Посол Польши Бартош Цихоцкий и посол Израиля Йоэль Лион осудили вывешивания Киевской городской государственной администрацией баннера, изображающего лидера ОУН Степана Бандеру, в честь празднования 111 годовщины со дня его рождения.

В польском селе Лабуне школьники выступили с танцевальным номером, в котором произошло массовое убийство заключенных нацистского лагеря смерти Аушвиц.

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/ObozTV/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/oboz_tv/

Більше відео: https://www.obozrevatel.com/tv/

Дивитися відео на каналі "Обозреватель"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie