Ватний треш. Як Зеленський допомагає каналам Медведчука знищувати країну і самого себе - Без цензури

Лютий кошмарний треш - саме це щодня і навіть у ці хвилини виливається на голови довірливої аудиторії трьох телеканалів, що їх контролює кум Путіна Віктор Медведчук.

І цей ватний шабаш вкупі із реальними цілями й причинами незаконного опитування в день виборів від Володимира Зеленського - сьогодні в фокусі "Без цензури" із Богданом Буткевичем.

Є таке золоте правило комунікацій: якщо людину 100 разів обізвати свинею, то на 101-й раз вона хрюкне. І цим правилом вдало користуються медіа Віктора Медведчука.

Вони купу разів на день показують людям Шарія , а ще - із години в годину обливають Володимира Зеленського всіма можливими(і, здається, неможливими теж)кольорами помиїв.

Отже, Богдан Буткевич не пошкодував нервів(вкотре, до речі), подивився ефіри кремлівської гидоти і підготував добірку лютого трешу.

За що телеканали Медведчука ненавидять Зеленського найбільше? Навіщо вони рекламують російську вакцину? Що на московських телепомийках роблять соратники президента і чому вони туди ходять?

А ще, звісно, дізнайтеся про те, як виникла і розвинулася ідея незаконного опитування у день місцевих виборів.

До речі, а ви будете брати в ньому участь?

Залишайте коментар під цим відео, тисніть лайк і діліться ним у соцмережах.
"Без цензури" - це проект журналістських історій спеціально для Цензор.НЕТ і тут, як завжди, нічого особистого - тільки факти.

Дивитися відео на каналі "Censor"