Мільярди закатали в асфальт: куди пішли гроші з коронавірусного фонду та що дісталось медикам.

Майже 4 місяці тому Верховна Рада створила в держбюджеті "Фонд боротьби з коронавірусом". Туди вклали майже 65 мільярдів гривень. І от уже можна рахувати витрати.
За нас це зробила організація "Стейт Вотч". З усіх грошей, які виділили з фонду, лише 15 відсотків пішли безпосередньо на медицину. І далі – несподіваний поворот. Уряд почав роздавати гроші іншим міністерствам, які не мають жодного стосунку до медицини й інфекції. І так коронавірусні мільйони вже готові розлетітися і летять на боротьбу з безробіттям, на потреби Нацгвардії, на зовнішнє незалежне оцінювання і навіть на дороги. Сумами ви будете вражені. Ви почуєте їх у нашому матеріалі. І це, відзначу, відбувається паралельно з тим, як до урядовців стукають регіони й просять гроші саме на медицину. На запобігання поширенню COVID-19, на доплати лікарям. Шість областей, принаймні вже звернулися. Це Полтавщина. Там до речі просять найбільше, Харківщина – 616, Івано-Франківська – 446, Одеська – майже 400, Чернівецька – понад 200, Черкаська – 36 мільйонів гривень. Тож що це за коронавірусний фонд і навіщо його створювали? Щоб подужати інфекцію чи таки залатати дірки на дорозі?

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️ https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua

Дивитися відео на каналі "5 канал"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie