Його Сонцесяйність, здутий шарік, п'яний Шевчук і телетреш #ПІДСВИНКИ.

Відсуньте їжу, бо сьогодні ми вручаємо підсвинка самі собі, а ще – жартуємо про Найвеличнішого на Його університет, Шарія і заборону пакетів, п'яного Славу Шевченка і невдатного дуелянта Мілованова.

Отже, вітаємо на черговому випуску "ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу" на "Цензор.НЕТ"

Підсвинок для "Підсвинків тижня шоу"
Історія про патріотичну 16-річну дівчинку з окупованої Волновахи, яка перейшла мінне поле, аби жити у вільній Україні, виявилася фейком!

🟠 "Блинчики" Зеленського і президентська бурса
Володимир Зеленський – найвидатніший президент України, на честь якого вдячні українці вже зводять цілу зеленську бурсу, тьху, тобто “Президентський університет”! Всього лише сім мільярдів гривень, і київські студенти нарешті будуть зустрічатися не біля якогось там “червоного корпусу університету”, а біля ЗЕЛЕНОГО!

🟡 І знову Мілованов
Наступний наш підсвинок вирушає… так, Богдане, другий тиждень поспіль ця свинюка дістається Тимофію Милованову. Раднику голови Офісу Президента Андрія Єрмака, а відтепер - іще й голові наглядової ради “Укроборонпрому”

🟢 Що спільного у Шарія і пакетів?
Зв’язок просто мусить бути. І не лише тому, що й пластикові пакети, й фейки цієї кремлівської петушні шкодять довкіллю. А й тому, що час штучного шкідливого одноразового фуфла завжди рано чи пізно минає!

ТЕЛЕКАНАЛІЗАЦІЯ
В рубриці “Телеканалізація” в нас сьогодні бенефіс телеканалів Ріната Ахметова. Де крім просування проросійських наративів завжди є місце звичайній відбитій трешатині! І з останні дні такої трешатини привалило аж двічі.

🟡ОБЛТРЕШПОСТАЧ
І знову першість ділять двоє. По-перше, харків’янин Євген Івашко, який після смерті Геннадія Кернеса набив собі на лобі татуювання “Кернес - живий”, переніс операцію з видалення татуювання!
А по-друге, сумнозвісна Нацспілка журналістів вручила журналістське посвідчення митрополиту Луцькому і Волинському Михаїлу днями. Фейспалм.

Який підсвинок сподобався вам найбільше? Ставте вподобайку цьому відео, залишайте коментар та підписуйтеся, щоб не нічого пропустити!

Програма «Підсвинки тижня шоу» підготовлена та розміщена каналом "Цензор.нет" в рамках реалізації проєкту з медіаграмотності та протидії дезінформації в українських медіа за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

У програмі висловлено виключно погляди авторів. Вони не обов'язково відображають позицію Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Дивитися відео на каналі "Censor"