Дубінському обламали роги. Як санкції США злякали соратника Зеленського - Без цензури

Санкції, мама, швидкість та непросте життя Олександра Дубінського, який після економічного батога від Сполучених Штатів принишк наче мишка під припічком, - у свіжому випуску "Без цензури" від Марини Данилюк-Ярмолаєвої.

Вона підготувала добірку найганебніших історій про елітного спікера "Слуги народу" - від квартир і хамства журналістам до втручання у вибори в США.

Почнемо з новин. Сьогодні Офіс Генпрокурора після звернень Центру протидії корупції розпочав проти Олександра Дубінського кримінальні провадження за статтями "Ухилення від сплати податків" та "Легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом".

А не так давно Дубінський та ще шестеро українців і чотири медіакомпанії потрапили під економічні санкції США. Окрім Дубінського, під санкції також потрапили екснардеп Олександр Онищенко, колишній прокурор ГПУ Костянтин Кулик, експрацівник посольства США в Україні Андрій Теліженко, та ще троє осіб, яких пов'язують з Андрієм Деркачем: Дмитро Ковальчук, Антон Симоненко і Петро Журавель.

Як змінилася тональність висловлювань Олександра Дубінського після удару мінфіну США? Невже стабільно нахабний нардеп перетворився на медіакотика? Чому попри попередні пафосні тональності Дубінський тепер з усіх сил намагається виправдатися і реабілітуватися? І незважаючи на всі наявні докази, заперечує навіть саме знайомство із Андрієм Деркачем?

А головне - які висновки із усієї цієї мають зробити рупори агресивної антиамериканської пропаганди в Україні?

Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили.

Дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для порталу "Цензор.НЕТ", в нас нічого особистого - тільки факти. Тут ми разом із вами відвойовуємо український ютуб!

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all
Facebook - www.facebook.com/censor.net/
Twitter - twitter.com/censor_net
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"
Акція на захист Гостиного двору, з вимогою до уряду негайно рятувати будівлю!.

Акція на захист Гостиного двору, з вимогою до уряду негайно рятувати будівлю!.

Помста за кума. Як Кремль кидає  «отвєтку»  війною - Без цензури

Помста за кума. Як Кремль кидає «отвєтку» війною - Без цензури

Як Путін мститься за санкції проти Медведчука і перетворює Зеленського на Порошенка? Сьогодні у свіжому "Без цензури" із Богданом Буткевичем. Одразу після рішення Володимира Зеленського атакувати Віктора Медведчука "Без цензури" прогнозував – Путі...

2 1

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: вакцинації - так/ні / хто проти української мови / зрада, Вагнер та Арєстові.

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: вакцинації - так/ні / хто проти української мови / зрада, Вагнер та Арєстові.

2

ЗЕ-ОПЗЖ проти мови. Як «слуги» і Оксана Марченко оголосили війну українській - Без цензури

ЗЕ-ОПЗЖ проти мови. Як «слуги» і Оксана Марченко оголосили війну українській - Без цензури

Слуги народу, ОПЗЖ і Оксана Марченко об'єднали зусилля, і якщо ви думали, що за щось хороше то ні. Їм дуже не подобається закон про мову, зокрема - про українську в сфері обслуговування. Як "слуги народу" підігрують ОПЗЖ, а ще - смажені факти про ...

1 6

Війна,  «вагнерівці» , зрада. Як Зеленський іде в ідеальний шторм - Без цензури

Війна, «вагнерівці» , зрада. Як Зеленський іде в ідеальний шторм - Без цензури

Як Володимир Зеленський вперто рухається в ідеальний шторм зі зради, абсурду, вагнергейту і не дуже розумних ігрищ, які тільки посилюють ненависть до нього з усіх боків? Сьогодні у військово-політичному "Без цензури" із Богданом Буткевичем. Після ...

4 1454