COVID-19 йде на спад, але розслаблятися зарано. Про ситуацію в лікарнях і центрах вакцинації

Пандемія коронавірусу в Україні йде на спад. Це підтверджують у МОЗ. Кажуть, ситуація з інфекцією стабілізувалася, тому поступово скорочують кількість лікарень, які прийматимуть недужих на COVID-19. Медзаклади повертатимуться до звичного життя. У них мають відновити планові госпіталізації та операції.
Також українці нарешті дочекалися того, що в європейських країнах люди мали ще торік. Масової вакцинації. Понад мільйон українців уже отримали першу дозу щеплення. Епідеміологи зараз говорять про те, що влітку коронавірус може стати на паузу. Кількість тяжкохворих теж піде на спад. Але ризики спалаху інфекції все одно високі , бо літо – це сезон активностей і скупчення людей, тому лікарі просять українців бути обачними. А ще припускають, що після відпусток люди можуть завезти в Україну нові штами, наприклад індійський, який нині фіксують у Туреччині.
Марія Писаренко побувала і в пунктах вакцинації і в місцях скупчення людей. Як там дотримуються санітарних норм і куди треба дзвонити, якщо ви хочете отримати щеплення.

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ️ t.me/news_5ua
Facebook ️ www.facebook.com/5kanal/
Twitter ️ twitter.com/5channel

Ефір наживо www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ️ www.5.ua

Дивитися відео на каналі "5 канал"